Akop Szostak, który podczas zbliżającej się gali KSW 45 zmierzy się w walce z Johnem Smithem, w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl powiedział jak zapatruje się na swojego rywala.

Nie ukrywam, że jego sposób bicia się mi pasuje i jestem przekonany, że tak walka nie będzie należała do nudnych. Wszystkie jego pojedynki kończyły się bardzo szybko… Jestem przekonany, że damy pełną emocji walkę i… skończy się ona nokautem w pierwszej rundzie.

Akop dodał również, że jego sztab trenerski dostrzegł pewne luki w stylu walki Anglika.

Nie mogę oczywiście zdradzić jego wszystkich słabych stron i opowiadać o tym, co udało się dostrzec. Faktycznie, ma trzy walki w MMA, ale wcześniej miał okazję startować w boksie i jest w sportach walki znacznie dłużej ode mnie. Ma też lepsze warunki fizyczne. Dostrzegliśmy jednak pewne luki, które postaramy się skrzętnie wykorzystać. Mam świetny sztab trenerski w osobach Daniela Omielańczuka oraz Roberta Jocza i oni już mają przygotowany plan na mój pojedynek oraz na tego przeciwnika.

Szostak w rozmowie odniósł się również do zarzutów dotyczących słabości rywala, które pojawiły się po ogłoszeniu nazwiska Anglika.

Nie, każdy ma prawo do swojej opinii, a i tak walka się odbędzie, niezależnie od liczby tych komentarzy. Czy powinienem bić się z mocniejszym rywalem? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ale na papierze to on jest mocniejszym zawodnikiem ode mnie. Ludzie mają czasami dziwne oczekiwania… Dobrze, niech sobie komentują, niech się dzieje, niech będzie o głośno o moim występie. Tak powinno się dziać, ja myślę, że na dzień dzisiejszy to jest dobry rywal, a na pytanie, czy powinien być to rywal mocniejszy, mogą odpowiedzieć moi szkoleniowcy. Najważniejsze sprawa – walka nie jest freakfightem i na tym zależało mi najbardziej. Nie biję się z aktorami, ani z innymi celebrytami i dla mnie będzie to zestawienie sportowe.

Cała rozmowa do zobaczenia tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Nie ma innej opcji jak KO na tym Galu Anonimie wyciągniętym z odmętów Londynu :/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.