Akop Szostak nie będzie przyjemnie wspominał debiutu w Konfrontacji Sztuk Walki! Debiutujący w KSW Szostak rozpoczął od niskiego kopnięcia. Już na samym początku inicjujący wymianę Anglik dosłownie nadział się na palec otwartej dłoni Akopa Szostaka, w związku z czym pojedynek został błyskawicznie przerwany. Jamie Sloane nie był w stanie kontynuować pojedynku i walka zakończyła się decyzją no contest!

37 KOMENTARZE

 1. Absurdalne? Absurdalne to bylo wpuszczenie atencjusza do klatki.

  I nie było to nieintencjonalne. Typ spanikował i chciał powstrzymać Anglika w jakikolwiek sposób.

 2. Już na media treningu było widać co Akop odpierdala. Otwarta łapa i paluchy do przodu ala McGregor tylko on to umie robić. Włodarze widzieli, trzeba było zwrócić uwagę, a tak to proszę bardzo.

 3. A tak serio, nie powinno być DQ dla Akopa?

  Powinno być ale to KSW. Jest gadka, że zrobił to nieumyślnie i dają NC.

 4. Powinno być ale to KSW. Jest gadka, że zrobił to nieumyślnie i dają NC.

  Kurwa co za dramat jakiś ja pierdole i 4 dychy za takie coś

 5. Kurwa co za dramat jakiś ja pierdole i 4 dychy za takie coś

  Weź typie skończ płakać qrva. Pieprdoli… tak już od parenastu gal, a i tak kończy się na tym, że kupujecie te ppv. Masz coś chciał paziu.

 6. Weź typie skończ płakać qrva. Pieprdoli… tak już od parenastu gal, a i tak kończy się na tym, że kupujecie te ppv. Masz coś chciał paziu.

 7. Gdzie tu był absurd? Bo nie dostrzegłem. Palec w oko może zakończyć walkę, zdarza się. Absurd to decyzja w walce Krakowski – Davis

 8. Swoją drogą to pewnie połowa tam siedzi w Anglii już kilka lat a nadal po angielsku nie ogarnęli najprostszych zwrotów  :razz:jelen:

 9. Weź typie skończ płakać qrva. Pieprdoli… tak już od parenastu gal, a i tak kończy się na tym, że kupujecie te ppv. Masz coś chciał paziu.

  Jeb się na ryj tępy chuju. Wypierdalaj w ogóle

 10. Nie wiem czy przypadkowy czy nie, ale palec w oko był, myślałem, że gościu aktorzy, ale faktycznie to oko mu spuchło, pierwszy raz widziałem, żeby po jednej takiej akcji skończyła się walka

 11. Pedały hahahaha, to gagatek jeden. Żałuję, że walka się tak zakończyła, szkoda milej było by zobaczyć jak gość dostaje mały wpierdol :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.