Najbliższy rywal Akopa Szostaka (MMA 3-2), John Smith (MMA 4-0) zanotował w sobotę kolejne zwycięstwo w zawodowym MMA. Na gali UCMMA 56 poddał w pierwszej rundzie Andrewa Connora (MMA 3-31). Za pokonanie zawodnika o pseudonimie „Nieśmiertelny” został nagrodzony pasem mistrzowskim wagi średniej organizacji UCMMA. Zapis wideo poniżej:

Reprezentujący Anglię Smith ma na koncie zwycięstwa z zawodnikami, którzy z reguły przegrywają swoje pojedynki. Najbliższy rywal Szostaka bił się tylko na galach UCMMA i od listopada 2017 roku pokonał kolejno:

  • Jacka Scotta (MMA 0-7),
  • Aarona Jonesa (MMA 0-3),
  • Bena Earlsa (MMA 0-8),
  • i wspomnianego wcześniej Andrewa Connora (MMA 3-31).

Łączny bilans walk jego ostatnich rywali to 3 zwycięstwa i 49 porażek. 40-letni Smith wszystkie te pojedynki kończył w pierwszych rundach. Jego walka w limicie wagowym kategorii półciężkiej z Szostakiem odbędzie się 6 października na KSW 45 w Londynie.

4 KOMENTARZE

  1. Tak czy inaczej to powód do dumy, to pierwszy raz w karierze, kiedy udało mu się pokonać kogoś, kto ma jakiekolwiek wygrane na koncie.

  2. Ta walka powinna być o wyjątkowej klasy pas i ukłon w stronę polsatu – były paszporty, to teraz czas na Pas Polsatu!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.