Prezes FEN, Paweł Jóźwiak oraz Akop Szostak, jedna z gwiazd organizacji, już dziś wieczorem wystąpią w magazynie „Puncher” Paweł Wójcik przepyta ich na okoliczność zbliżającej się gali FEN 9 Go For It oraz dalszej przyszłości Fight Exclusive Night. Oglądajcie Polsat Sport News od godz. 20:00

 

15 KOMENTARZE

 1. FEN w Warszawie ? Torwar, na ktory KSW juz raczej nie zagladnie, to hala w sam raz dla nich. Ciekawe czy w programie padnie konkretna data ?

 2. @VaeVictis że FEN ma być w stolicy na Torwarze to już głosy chodziły od jakiegoś czasu. Antek też kiedyś wspominał że właśnie tam może się spotkać z Maćkiem Różańskim. Hala mała to jest szansa że ją zapełnią bez problemu. Jeszcze jakiś innych warszawiaków wrzucą do karty i dadzą radę.

 3. Potwierdzam, była mowa o Torwarze już jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o termin to były plotki o marcu. FEN nadaje się idealnie do zapełnienia dziury po KSW, jeżeli chodzi o Warszawę.

 4. @VaeVictis w sumie nic nie padło tylko to że ma być chyba w styczniu( o ile dobrze pamiętam) a ta na Torwarze( 11 gala na to wychodzi) ma być jakoś w marcu. Szostak ma walczyć z Tyberiuszem. Chyba nic więcej nie było ciekawego.

 5. VaeVictis

  Ogladal ktos sam program, padly jakies konkrety odnosnie 10 ?

  Gdyby nie to, ze to konkurencja KSW, pewnie jakieś "Co słychać" by powstało 🙂

  Prawda @defthomas ? :beer:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.