Akop Szostak (MMA 3-2) traktuje poważnie swoją przygodę z MMA. Popularny trener personalny pochwalił się na Facebooku migawką ze swojego treningu do walki z Johnem Smithem (MMA 4-0), która odbędzie się już za niecały miesiąc na gali KSW 45:

Nie mogę się doczekać walki! 6 październik, KSW 45 🙌 ludzie mogą mówić co chcą, ja musze zrobić swoje 💪 Trener Robert Jocz 😈

Publiée par Akop Szostak sur Lundi 10 septembre 2018

„Ludzie mogą mówić co chcą, ja muszę zrobić swoje” – napisał Szostak.

15 KOMENTARZE

 1. Juras powiedz to powiedz……….

  Dobra zrobię to dla was. WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW

 2. też mi news! 20 min temu zamiescił na instagramie zdjęcie z kwiatami "dla niej", a na instastory wrzucił filmik jak je wręcza!

 3. też mi news! 20 min temu zamiescił na instagramie zdjęcie z kwiatami "dla niej", a na instastory wrzucił filmik jak je wręcza!

  A Ty to obejrzałeś:DC:

 4. też mi news! 20 min temu zamiescił na instagramie zdjęcie z kwiatami "dla niej", a na instastory wrzucił filmik jak je wręcza!

  Serio typ byłby aż tak żałosny? Wierzyć się aż nie chce.

 5. tak sobie obejrzałem to jeszcze raz i uświadomiłem sobie że wielu chłopaków , totalnych randomów którzy trenują tylko hobbistycznie poradziło by sobie z Szostakiem , więc podsumowując w mojej opinii Szostak jest gdzieś na 500 miejscu rankingu HW w PL , więc Zawodnikiem MMA jest słabym , Celebrytą ? też jest słabym , zaden Janusz go nie zna , jest znany tylko wąskiemu gronu kulturystów i fitnesiaków :travolta:więc czy ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi ? skąd ta promocja i jaranko jego debiutem ? :damjan:

 6. tak sobie obejrzałem to jeszcze raz i uświadomiłem sobie że wielu chłopaków , totalnych randomów którzy trenują tylko hobbistycznie poradziło by sobie z Szostakiem , więc podsumowując w mojej opinii Szostak jest gdzieś na 500 miejscu rankingu HW w PL , więc Zawodnikiem MMA jest słabym , Celebrytą ? też jest słabym , zaden Janusz go nie zna , jest znany tylko wąskiemu gronu kulturystów i fitnesiaków :travolta:więc czy ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi ? skąd ta promocja i jaranko jego debiutem ? :damjan:

  Może rzucil parę dolcow jak Badziewiak, ale

 7. też mi news! 20 min temu zamiescił na instagramie zdjęcie z kwiatami "dla niej", a na instastory wrzucił filmik jak je wręcza!

  [/QUJa

  Ja pierdole, no jaki przykład faceta chyba od dziś zacznę wrzucać zdjęcia z kwiatami

 8. To że pompuje go ksw to normalne, ale że zawodnicy jak Daniel Omielanczuk w wywiadach tak go zachwalaja to nie rozumiem. Wiadomo, że robi postępy ćwicząc codziennie. Trudno żeby nie robił, ale w dalszym ciągu to nie jest żaden poważny poziom. I te jego proporcje wzrostu do wagi. Przecież z zawodnikiem (sportowcem nie frikiem) nie ma żadnych szans. Po co narażać się na śmieszność i opowiadać o walkach sportowych.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.