Artur Ostaszewski, menadżer Akopa Szostaka, odniósł się do zestawienia swojego podopiecznego z Szymonem Kołeckim. Walka obu panów odbędzie się 17 lipca na gali KSW 62.

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że KSW ma problem ze znalezieniem rywala dla Kołeckiego, o czym dawał znać jeden z właścicieli organizacji, Maciej Kawulski, w swoich mediach społecznościowych. Ostaszewski już wtedy proponował walkę z Szostakiem. Dopiero po pewnym czasie organizacja potwierdziła pojedynek oficjalnie. Po ogłoszeniu zestawienia przez KSW, menadżer Szostaka skomentował zestawienie, które wzbudziło niezadowolenie wśród fanów MMA.

Main Event. Może się komuś nie podobać, ale moja praca polega na skuteczności, nie na podobaniu się niektórym kibicom. PS – pozdrowienia dla tych, co kazali mi się – delikatnie mówiąc – puknąć w głowę, bo to nierealne.

Akop Szostak (4-3, 1 NC MMA) wejdzie do klatki KSW po jednym starciu stoczonym poza organizacją. 32-latek na gali EFM Show pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Radosława Słodkiewicza. Fani KSW mieli okazję zobaczyć reprezentanta WCA Fight Team na galach KSW 45 i KSW 49. Walka na pierwszej gali zakończyła się wynikiem „no contest”, a na drugiej gali musiał on uznać wyższość Erko Juna. 3 z 4 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

59 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,498 komentarzy 22,365 polubień

Mi to wygląda na próbę wykreowania nowego Najmana i robienie hajsu na niechęci kibiców do Akopa. Na szczęscie nie ma obowiazku by to oglądać, ja za to nie płacę.

Odpowiedz 17 polubień

Avatar of bartoszkrk
bartoszkrk

ONE FC
Heavyweight

2,554 komentarzy 2,005 polubień

Pewnie i tak walka będzie mieć duże zainteresowanie chociaż moim zdaniem to trochę kiepskie zestawienie jak na walkę wieczoru.

Odpowiedz polub

Avatar of maczosxxx
maczosxxx

Shark Fights
Featherweight

1,117 komentarzy 2,952 polubień

To trochę tak, jakby "drugiej najbardziej znanej restauracji na świecie", handlarz win wcisnął taniego jabola w cenie Chateau Margaux. Marketingowo i finansowo to pewnie sukces, ale niesmak pozostanie na długo :fjedzia:

Odpowiedz 20 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,337 komentarzy 81,828 polubień

Gratulacje dla Artura, mało kto mógłby dopiąć taki miss match

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of magik
magik

ONE FC
Bantamweight

2,278 komentarzy 1,705 polubień

No brawo panie wielki menago, wielkiego cudu dokonałeś, kurwa niebywałe - zestawiłeś walkę ogóra z panem Szymonem Kołeckim, po czym twój zawodnik dostanie wpierdol - i to nie taki zwykły wpierdol - ale dotkliwy, ujmujący godności, na oczach całej Polski, pokazujący że sterydowy chłopek mający 170 cm i trenujący 3 lata nie ma żadnych szans w wadze półciężkiej. Oczywiście uważacie się za wygranych, wypłata się będzie zgadzać (tobie też), ziomki z WCA krzyczą, że wszystko się może zdarzyć, Akop obejrzy bajke o Songo Khanie i będzie się nakręcał pisząc posty na instagramie i chuj wie co tam jeszcze się będzie działo, ale niestety jedynymi wygranymi są tu duet Kawul i Lewy - mają main event, mają zapewniony efektowny KO na zawodniku, którym powinieneś się opiekować a nie prowadzić na krwawą łaźnie, mają historie gdzie Panowie sie dissują, przez co wpierdol na Akopie będzie tym słodszy, bo nie ma to jak obić ogórka, który coś tam bredzi o lansowaniu się bo ma 150k obserwujących gimnazjalistów z czego 50k to boty z armenii.

Naprawdę czapki z głów, skutecznyś niesmowicie.

Odpowiedz 43 polubień

click to expand...
Avatar of vast
vast

Bellator
Middleweight

4,546 komentarzy 7,959 polubień

A jest jakaś praca, która polega na byciu nieskutecznym?

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Lightweight

1,986 komentarzy 3,122 polubień

Nie niektórym tylko wszystkim kibicom, ale wmawiaj sobie co chcesz :kis:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,434 komentarzy 5,721 polubień

Taka luźna myśl co do tego zdjęcia... Jeżeli wyglądasz na mikrusa przy gościu co walczył amatorsko w 66 kg, to może nie powinieneś pchać się na zawodowców w 93 kg, nie mówiąc już o 120 kg, bo możesz ciężko oberwać przez samą różnicę gabarytów... Ale co ja tam wiem w końcu :fjedzia:...

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,337 komentarzy 81,828 polubień

A jest jakaś praca, która polega na byciu nieskutecznym?

Polska prokuratura :lesnarhappy:

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of Benny
Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,049 polubień

nie no rośnie nam Polski Abdelaziz

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Featherweight

8,890 komentarzy 45,153 polubień

Może się komuś nie podobać, ale moja praca polega na skuteczności,

@Artur Shocker skuteczne mu załatwiłeś OIOM :lol:
To nie jest tak że Akop nie ma żadnych szans, bo niespodzianki nie takie były już.
Natomast Szymon by musiał go totalnie zignorować żeby się coś stało.
Niestety dla Akopa Szymon na bank podejdzie profesjonalnie do tego pojedynku i potraktuje go jak każdego innego, poważnego przeciwnika.

Akop co by nie powiedzieć ma jaja że podchodzi do tej walki. Z Kowalczykiem też się dziwiłem, ale Tyberiusz oprócz rozmiarów nie mał nic (i wiadomo jak się skończyło).

Żeby było jasne- nie piszę tego żeby komuś tam dojebać. Ja KRSów od walki Mameda z Karaoglu ani jednej nie widziałem nawet z powtórek (wyjatek ta gala na Narodowym bo byłem na urodzinach i lecialow tle), więc mi to tam wisi i nic mnie nie zdziwi co Ci dwaj Panowie nam jeszcze zaserwują.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,498 komentarzy 22,365 polubień

Nie wiemy jakie zadania postawił Akop przed managerem. Ale myślę, że tu chodzi wyłącznie o rozpoznawalność i istnienie w mediach, co przekłada się na instagramowe przychody. Czyli nieważne jak, ma być szum, jak dostanę w łeb to się będę martwił i wytłumaczę się kontuzją, brakiem doświadczenia itd..

Obserwuję tych ludzi zarabiających w social mediach, tych instagramerów, streamerów, jutuberów i widzę pewną prawidłowość, stosunkowo łatwy pieniądz, po pewnym czasie, wymaga dawania dupy, schlebiania odbiorcom, a spadek followersów jest największym dramatem życiowym. Co jakiś czas trzeba coś odjebać, żeby pobudzić odbiorców, zyskać nowych. Szostak potrzebuje do tego walk w KSW i wzmianek na portalach, jeśli jeszcze dostanie main event, to już jest faktycznie sukces managera.

Odpowiedz 7 polubień

click to expand...
Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

KSW
Light Heavyweight

5,871 komentarzy 31,339 polubień

Puknij się w głowę, to nierealne.

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,170 komentarzy 149,828 polubień
Avatar of chaoz
chaoz

Bellator
Featherweight

4,016 komentarzy 10,913 polubień

Jak jesteś taki skuteczny, to pochwal się ilu masz zawodników w UFC :DC:

Odpowiedz 22 polubień

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,011 polubień

ACA dzisiaj :fingers:

bedzie ogladane:cool:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of mat3e
mat3e

Jungle Fight
Middleweight

357 komentarzy 904 polubień

Może Franek się odezwie, potrzebuje skutecznego managera.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

Za samo prowadzenie najgorszych dwóch cukinii w historii polskiego MMA należą się hejty.

Któryś inteligent stwierdził po gali w piątek, że ta walka Róży to była najlepsza walka w historii kobiecego MMA w Polsce.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,358 komentarzy 43,972 polubień

ACA dzisiaj :fingers:

O której około bo nie mam dzisiaj co oglądać to przynajmniej ACA'ę bym przy piwku.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,170 komentarzy 149,828 polubień

O której około bo nie mam dzisiaj co oglądać to przynajmniej ACA'ę bym przy piwku.

19.30 :wink:

Odpowiedz polub

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,011 polubień

O której około bo nie mam dzisiaj co oglądać to przynajmniej ACA'ę bym przy piwku.

18:30, glowna od 20 na match tv, jak masz vpn to na sovietovo ustaw

@MrRoshi o 19:30 to rusza u ruskich u nas o 18:30

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,358 komentarzy 43,972 polubień

19.30 :wink:

18:30, glowna od 20 na match tv, jak masz vpn to na sovietovo ustaw

@MrRoshi o 19:30 to rusza u ruskich u nas o 18:30

Dzięki za info mordeczki, nawet będzie czas coś dokupić :conorsalute:

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,170 komentarzy 149,828 polubień

18:30, glowna od 20 na match tv, jak masz vpn to na sovietovo ustaw

@MrRoshi o 19:30 to rusza u ruskich u nas o 18:30

Prelimsy by mi spierdolily :wall: :lol:
Dzieki @yonigga

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,358 komentarzy 43,972 polubień

Taka luźna myśl co do tego zdjęcia... Jeżeli wyglądasz na mikrusa przy gościu co walczył amatorsko w 66 kg, to może nie powinieneś pchać się na zawodowców w 93 kg, nie mówiąc już o 120 kg, bo możesz ciężko oberwać przez samą różnicę gabarytów... Ale co ja tam wiem w końcu :fjedzia:...

Na papierze 1cm różnicy :mamed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of ermine
ermine

Legacy FC
Featherweight

1,920 komentarzy 7,351 polubień

Taka luźna myśl co do tego zdjęcia... Jeżeli wyglądasz na mikrusa przy gościu co walczył amatorsko w 66 kg, to może nie powinieneś pchać się na zawodowców w 93 kg, nie mówiąc już o 120 kg, bo możesz ciężko oberwać przez samą różnicę gabarytów... Ale co ja tam wiem w końcu :fjedzia:.

Odpowiedz polub

Avatar of ermine
ermine

Legacy FC
Featherweight

1,920 komentarzy 7,351 polubień

Ale ten Akop to sadzeniak jest

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

25,663 komentarzy 82,465 polubień

No brawo panie wielki menago, wielkiego cudu dokonałeś, kurwa niebywałe - zestawiłeś walkę ogóra z panem Szymonem Kołeckim, po czym twój zawodnik dostanie wpierdol - i to nie taki zwykły wpierdol - ale dotkliwy, ujmujący godności, na oczach całej Polski, pokazujący że sterydowy chłopek mający 170 cm i trenujący 3 lata nie ma żadnych szans w wadze półciężkiej. Oczywiście uważacie się za wygranych, wypłata się będzie zgadzać (tobie też), ziomki z WCA krzyczą, że wszystko się może zdarzyć, Akop obejrzy bajke o Songo Khanie i będzie się nakręcał pisząc posty na instagramie i chuj wie co tam jeszcze się będzie działo, ale niestety jedynymi wygranymi są tu duet Kawul i Lewy - mają main event, mają zapewniony efektowny KO na zawodniku, którym powinieneś się opiekować a nie prowadzić na krwawą łaźnie, mają historie gdzie Panowie sie dissują, przez co wpierdol na Akopie będzie tym słodszy, bo nie ma to jak obić ogórka, który coś tam bredzi o lansowaniu się bo ma 150k obserwujących gimnazjalistów z czego 50k to boty z armenii.

Naprawdę czapki z głów, skutecznyś niesmowicie.

I tu się przyjacielu srogo mylisz. Nie będzie żadnego efektownego nokautu, nie będzie żadnej nawet miałkiej historii w tej walce.
Szymon przetrze go w 1 rundzie jedną łapą po uszach, karzełek uda zranionego, zasłoni ryjek łapkami a sędzia z litości przerwie walkę.
Karzełek jest już tak osrany, że jak wyjdzie do klatki to popuści po nogawach, wie, że nie ma cienia szans na zwycięstwo.
Sylwunia też wie, ale okłamuje kapopka, że w niego wierzy, bo liczy już ile dla niej pantofel zarobi.
Tak to widzę, oglądał nie będę.

Z resztą się zgadzam.

Edit będzie podobny niesmak jak po wygranej króla bordo z wykidajłem z łapanki.

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,434 komentarzy 5,721 polubień

Na papierze 1cm różnicy :mamed:

Coś w te statsy nie wierzę :mamedwhat:...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Assocati
Assocati

Bellator
Welterweight

4,420 komentarzy 5,068 polubień

Przecież jak mu Pan Szymon piźnie to się kleszcz przyklei na widowni do jakiegoś widza, średnio to mądre... potem bolerioza...

Odpowiedz polub