Fot: Instagram

Wraz z pojawieniem się informacji, że popularny trener gwiazd fitnessu, Akop Szostak  (MMA 2-2) wraca do MMA, spekulowano, że organizacją, z którą się zwiąże, może być KSW. Na temat dych doniesień w programie wp.pl „Klatka po klatce” wypowiedział się współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki, Maciej Kawulski. Szef największej polskiej organizacji przyznał, że Szostak jest ciekawą postacią w świecie Mieszanych Sztuk Walki:

Nie skreślam Akopa kompletnie jako zawodnika. Uważam, że ma potencjał w dwóch oczywistych przestrzeniach, które nas interesują – jest coraz lepszym zawodnikiem MMA i jest osobą, która potrafi zaciekawić swoją sylwetką szersze grono ludzi.

Maciej Kawulski stwierdził jednak, że jest jeszcze za wcześnie dla Szostaka na występy w KSW. Najpierw powinien wygrać jakąś walkę w innej organizacji:

Myślę, że ostatnie przegrane z naszego punktu widzenia nobilitowałyby go do tego, żeby jednak wrócić na ścieżkę zwycięstw, a potem moglibyśmy myśleć o współpracy.

Akop przez większość swojej kariery w MMA występował w organizacji Fight Exclusive Night. Wszystkie swoje wypłaty za starty przeznaczał na cele charytatywne. Zawodowe porażki odniósł z rąk Tyberiusza Kowalczyka i Martina Chudeja. Po porażce na FEN 14 w październiku 2016 roku zawiesił karierę.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.