Już 2 czerwca na stadionie Stilonu w Gorzowie dojdzie do jednego z najważniejszych wydarzeń tego roku w świecie sztuk walki. Udział w nim wezmą najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Tym razem sportowcy nie będą ze sobą rywalizować w ringu, ale na boisku piłkarskim.

U 14-letniego Aleksa lekarze stwierdzili guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości. – Niestety lekarze nie zdołali uratować nogi Aleksa i teraz potrzebuje specjalistycznej protezy, która ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Postanowiliśmy podjąć wyzwanie i zorganizować specjalną zbiórkę, dzięki której taka proteza trafi do Aleksa. W całą akcję włączyli się nasi ambasadorzy z Michałem Materlą na czele. Organizowany przez nas w Gorzowie mecz będzie naprawdę dużym wydarzeniem – mówi Marek Kopyść – Prezes Fundacji Cancer Fighters.

W meczu charytatywnym swój udział potwierdzili m.in. Artur Szpilka, Mariusz Wach, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Cała zebrana podczas meczu piłkarskiego kwota zostanie przekazana na zakup protezy dla Aleksa.

Bilety:
Dostępne w salonach empik, Galeria ASKANA i zakładach STS
Online:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0843

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.