12898251_1204757759536600_520533733650119856_o

Akop Szostak (MMA 2-1) zdradził dziś w rozmowie z naszym portalem, że pod koniec roku wystąpi na gali FEN 13 ale jego walka odbędzie się w nowej dla niego wadze półciężkiej.

Zawodnik dodał, że być może w maju lub czerwcu stoczy również jedną walkę za granicą, najprawdopodobniej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

10 KOMENTARZE

 1. Nawet w półciężkiej jego warunki będą bardzo słabe, ale no, do średniej przecież nie zbije. Powodzenia akop bo naprawdę jesteś bardzo fajny gość, oby Ci się udało osiągać sukcesy

 2. Warunki ma na wage lekką 🙂 Trzymam kciuki, szkoda, że w ostatniej walce nie pokazał czego sie nauczył.

 3. Akop widać ,że ma wielki chęci i serce do tego sportu ale w półciężkiej też go jakoś nie widzę, wydaję mi się ,że za słabe warunki, mimo wszystko ale kibicuję jak najbardziej

 4. w ciezkiej chyba latwiej znalezc niewymagajacych rywali…

  W sumie w LHW taki Latifi tez sobie radzi, a warunkow jakichs swietnych nie ma ;D

 5. skunx

  Akop zbija do lekkiej
  [​IMG]

  Takiego go pamiętam i najmilej wspominam. Kto by pomyślał, że w dzisiejszych czasach będziemy o nim pisać na Cohones. Dawał wtedy dobre arty i porady treningowe do KIF- ów.

 6. Nadal chłopak się zna i daje dobre rady. Takich jak on było kilku w sportach sylwetkowych i siłowych. Akop dla odmiany żyje, trzyma formę i ma sie dobrze. Inną postacią z tamtych lat jest przyszła mistrzyni KSW … Kamila Porczyk :dance:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.