Agnieszka Niedźwiedź (MMA 10-0), 8 grudnia, stanie przed życiową szansą zdobycia mistrzowskiego pasa największej organizacji MMA kobiet. Na gali w Kansas City, w walce wieczoru, „Kuma” spotka się z Jennifer Maią (MMA 14-4-1). Stawką będzie tytuł mistrzyni wagi muszej. Czołowa zawodniczka MMA z Polski nie jest jednak zaskoczona tym, że zestawiono ją z obecną posiadaczką pasa Invicta FC i zamierza udowodnić wszystkim, że w grudniu błyskotka zmieni właściciela.

To oczywiste zestawienie, bo jesteśmy z Maią dwiema najlepszymi zawodniczkami w wadze muszej. Chcę zdobyć pas Invicty i udowodnić wszystkim, że w tej wadze jestem najlepsza. Przygotowania trwają już od dawna i o formę jestem spokojna. Będę gotowa na pięć rund, chociaż mam nadzieję, że uda się to załatwić szybciej.

Maia (14-4-1 MMA) wygrała 5 swoich ostatnich walk, w tym z m.in. Roxanne Modafferi. 29-latka 8 ze swoich 14 zwycięstw zdobywała przed czasem.

Niedźwiedź (10-0 MMA) w ostatnim pojedynku dla Invicta FC pokonała Vanessę Porto w maju tego roku. 22-latka połowę wygranych w klatce MMA kończyła przez nokauty.

7 KOMENTARZE

 1. I co Aśka będzie miala do powiedzenia.

  Aśka zawsze w razie czego może zostać w 115. 😉

  A Valentina jedyną raczej przyszłość ma obecnie w 125.

 2. Aśka zawsze w razie czego może zostać w 115. 😉

  A Valentina jedyną raczej przyszłość ma obecnie w 125.

  Po jej walkach w 135 gdzie nic ciekawego nie pokazała, tylko wiecznie asekuracyjny styl, to już sam nie wiem czego się spodziewać po niej. Ogólnie ona mimo wielkich umiejętności jest w chuj nudna w oktagonie.

 3. Po jej walkach w 135 gdzie nic ciekawego nie pokazała, tylko wiecznie asekuracyjny styl, to już sam nie wiem czego się spodziewać po niej. Ogólnie ona mimo wielkich umiejętności jest w chuj nudna w oktagonie.

  Być może Valentina w 125 się jakoś odblokuje i wyjdzie bardziej frontalnie. Czas pokaże.

  Owszem ma umiejętności, ale jej styl to…. Paradoksalnie na treningach lepiej wygląda niż w trakcie walki hehe

 4. Rozpatrywanie szans Agnieszki w potencjalnym starciu z Asia, zwlaszcza na bazie ostatnich walk obu zawodniczek, to jakies nieporozumienie. Oby nigdy nie musialy mierzyc sie ze soba.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.