Agnieszka Niedźwiedź (MMA 10-0), 8 grudnia, stanie przed życiową szansą zdobycia mistrzowskiego pasa największej organizacji MMA kobiet. Na gali w Kansas City, w walce wieczoru, „Kuma” spotka się z Jennifer Maią (MMA 14-4-1). Stawką będzie tytuł mistrzyni wagi muszej. Czołowa zawodniczka MMA z Polski nie jest jednak zaskoczona tym, że zestawiono ją z obecną posiadaczką pasa Invicta FC i zamierza udowodnić wszystkim, że w grudniu błyskotka zmieni właściciela.

To oczywiste zestawienie, bo jesteśmy z Maią dwiema najlepszymi zawodniczkami w wadze muszej. Chcę zdobyć pas Invicty i udowodnić wszystkim, że w tej wadze jestem najlepsza. Przygotowania trwają już od dawna i o formę jestem spokojna. Będę gotowa na pięć rund, chociaż mam nadzieję, że uda się to załatwić szybciej.

Maia (14-4-1 MMA) wygrała 5 swoich ostatnich walk, w tym z m.in. Roxanne Modafferi. 29-latka 8 ze swoich 14 zwycięstw zdobywała przed czasem.

Niedźwiedź (10-0 MMA) w ostatnim pojedynku dla Invicta FC pokonała Vanessę Porto w maju tego roku. 22-latka połowę wygranych w klatce MMA kończyła przez nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.