ragnarok medal

Już w najbliższą sobotę w hali sportowej przy ulicy Witosa 12, o godzinie 15.30 rozpocznie się piąta edycja elitarnego turnieju Ragnarok V New Age!

Elita Polskiego BJJ- 24 zawodników, mistrzów Polski, Europy i Świata, czteroosobowa reprezentacja z kardy Włoskiej oraz czteroosobowa reprezentacja z Francji. Łącznie 32 zawodników którzy będą walczyć na macie w Świnoujściu!

Walki odbędą się w kimonach oraz bez kimon, w czterech kategoriach. Oto zawodnicy którzy wystartują na tegorocznym Ragnaroku:

W kategorii do 71 kg NO GI wystąpią:
1) Kacper Rot
2) Vittori Alessio ITA
3) Bartek Kulczycki
4) Piotr Podstawczuk
5) Kamil Wilk
6) Daniel Wrzesniewski
7) Valentin Blumental FRA
8) Kuba Witkowski

W kategorii do 84 kg NO GI zobaczymy:
1) Karol Dzieniszewski
2) Gazzoli Ivan ITA
3) Dominik Chmiel
4) Jakub Zajkowski
5) Tomasz Michałowski
6) Mateusz Symoczko
7) Maximilien Courtois FRA
8/ Marcin Bandel

W kategorii do 77 kg GI wystartują:
1) Cedric Akakpovi FRA
2) Grzegorz Kloc
3) Dominik Małkowski
4) Krzysztof Suchorabski
5) Marcin Tobera
6) Michał Ksepko
7) Jędrzej Loska
8/ Longo Christian ITA

W kategorii do 92 kg GI wystartują:
1) Marian Kłosowski
2) Avellone Renato ITA
3) Marcin Rynkiewicz
4) Adam Wardzinski
5) Jarek Ogieglo
6) Farid Aboussi FRA
7) Patryk Bobrel
8/ Tomasz Skórkowski

Tegoroczny Ragnarok odbędzie się na zasadach IBJJF opierając się o przepisy czarnych pasów jednak z delikatnymi modyfikacjami. Walki będą trwały 6 minut, natomiast walki finałowe 10 minut z tym że żadne punkty w finale nie będą liczone. Zawodnicy będą walczyć do poddania- jeśli w ciągu 10 minut żadnemu zawodnikowi w finale nie uda się skończyć przeciwnika to sędzia orzeknie remis.
Brak punktacji walk finałowych może spowodować iż walki te przyniosą jeszcze więcej emocji gdyż każdy za wszelką cenę będzie dążyć do skończenia przeciwnika przed czasem!

Tym razem gościem specjalnym turnieju będzie legenda polskich zapasów, trzykrotny medalista olimpijski Józef Tracz. Dodatkowo Pan Józef jest także trzykrotnym Mistrzem Świata w zapasach w stylu klasycznym!

Rozpoczęcie turnieju odbędzie się o godzinie 15.30 a głównym organizatorem turnieju jest LUKS Berserker’s Team Świnoujście oraz Klub Motocyklowy 96MC Poland. Przypominamy również że zawody będą transmitowane na żywo w Telewizji Słowianin, a także poprzez kanał Areny Berserkerów na portalach Grapplerinfo.pl, Mmarocks.pl oraz bjjee.com.

Ragnarok

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.