Piechota

(Fot. Piotr Pędziszewski) Jeden z najlepszych grapplerów w Polsce i perspektywiczny zawodnik MMA Oskar Piechota (MMA 4-0-1) z Zenith BJJ Gdynia został mistrzem Polski ADCC w kategorii do 87,9 kilogramów na sobotnich otwartych Mistrzostwach Polski w Szczecinie. „Imadło” tryumfował w tych zawodach również w 2012 i 2013 roku.

Wśród medalistów w kategorii zaawansowanych nie zabrakło innych reprezentantów naszego sportu. Złoty medal w kategorii do 65,9 kg wywalczył utalentowany reprezentant Linke Gold Team Kacper Rot (MMA 1-0), w finale zwyciężył z Dawidem Żywicą (MMA 3-5-1) z Berserkers Team. Blachy z mniej cennego kruszcu zdobyli też Berserekerzy Maciej Różański (MMA 4-0) i Kamil Roszak (MMA 4-2), Kamil Mitosek (MMA 2-1) z Dragona Koszalin, Łukasz Lepianka (MMA 1-0) z Zenith BJJ Łódź oraz mający za sobą epizod w KSW Rosjanin Dmitry Zabolotny (MMA 15-5).

Pełne wyniki mistrzostw u naszych kolegów z GrapplerInfo.pl.