Już w sobotę Mateusz Gamrot (15-0 MMA) stoczy pierwszą walkę podczas turnieju ADCC 2019. Przed Polakiem stanie jednak niesamowicie trudne wyzwanie, gdyż jego przeciwnikiem będzie Garry Tonon (5-0 MMA).

Tonon to niezwykle doświadczony grappler, który na swoim koncie ma już występy na zawodach ADCC, jednak jak do tej pory nie udało mu się wywalczyć żadnego medalu. 28-latek wygrywał jednak turnieje Eddie Bravo Invitational, a także odnosił zwycięstwa podczas gal Polaris.

W zawodowym MMA Tonon ma pięć zwycięstw i ani jednej przegranej. Dwukrotnie odprawiał swoich rywali ciosami, trzykrotnie natomiast zmuszał do odklepania.

Przed Gamrotem bardzo wymagający przeciwnik, jednak pokonanie go w pierwszej rundzie ADCC 2019 z pewnością odbiłoby się echem na świecie. W MMA ostatniąwalkę „Gamer” stoczył w grudniu 2018 roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów pokonał Klebera Koike Erbsta.

Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z wygranym starcia Renato Canuto vs Oliver Taza.

W turnieju ADCC 2019 zawalczą również Adam Wardziński, którego przeciwnikiem w kategorii do 88 kilogramów Michael Perez, Mateusz Juskowiak, który w turnieju powyżej 99 kilogramów zawalczy z Orlando Sanchez, a także Livia Giles (Głuchowska), która zmierzy się z Biancą Vasillio.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.