slugfest 6 plakat maly

Informacja prasowa:

Jeden z najlepszych zawodników sportów chwytanych w Polsce – multimedalista zawodów w Polsce i najważniejszych zawodów na świecie, uczestnik światowych finałów Abu Dhabi Combat Club Mateusz Juskowiak – pojawi się w klatce MMA. Jego debiut będzie walką wieczoru gali Slugfest 6, 12 marca w Murowanej Goślinie.

Starcie w wadze ciężkiej będzie ukoronowaniem najbardziej lokalnej karty wśród dotychczasowych gal Slugfest.

– Chcemy zaprezentować kibicom przede wszystkim lokalnych zawodników. Dla wielu będzie to pierwszy krok do zawodowych pojedynków i chcemy ich do tego jak najlepiej przygotować. Sami również chętnie będziemy sięgać po reprezentantów Murowanej Gośliny i oferować im już zawodowe kontrakty – mówi Łukasz Bosacki, jeden z organizatorów gali.

Zawodników z Murowana Goślina Team, gdzie trenerem jest Mateusz Juskowiak, takich jak Mateusz Maciejewski czy Krzysztof Mendlewski wesprą fighterzy głównie z Poznania. W klatce pojawią się zawodnicy wszystkich najważniejszych klubów MMA w stolicy Wielkopolski: MMA Devil, Pankration Poznań, SamolewskiGym, Kohorta Poznań, Gameness Teamu i innych.

– W ubiegłym roku, pomimo bardzo trudnego terminu, gdzie nałożył nam się m.in. długi weekend i finałowy mecz Ligi Mistrzów, galę MMA w Murowanej Goślinie obejrzało kilkaset osób. Teraz mamy nadzieję, że halę przy ul. Mściszewskiej wypełnimy do ostatniego miejsca – dodaje Bosacki.

Pierwsze zestawienia już pojawiają się na facebookowym profilu gali i stronie www.slugfest.pl. Najważniejsze nazwiska poznamy na przyszłotygodniowej konferencji prasowej. Ponownie – tak jak rok temu – honorowym patronem gali będzie burmistrz Murowanej Gośliny – pan Dariusz Urbański.

Wybrane osiągnięcia Mateusza Juskowiaka:
Uczestnik MŚ ADCC 2015
Uczestnik MŚ ADCC 2011
Mistrz Polski ADCC 2011
Mistrz Polski w Grapplingu 2012
Vice Mistrz Polski ADCC 2010
Vice Mistrz Polski ADCC 2009
Zwycięzca Super Pucharu Polski w Grapplingu 2010
Zwycięzca Pucharu Polski ADCC 2009
Brązowy medalista MP w Grapplingu 2009, 2010
5 miejsce Młodzieżowe MP w Zapasach 2009 (klasyk)
Reprezentant kadry narodowej w Grapplingu

Bilety będą dostępne od poniedziałku.

slugfest 6 plakat 3

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.