PPP_8291

Pojedynek czołowych talentów w polskiej wadze średniej Krzysztofa Jotki (MMA 8-0, 6 w rankingu MMARocks) z Okniński MMA i Adama Zająca (MMA 5-1, 7 w rankingu MMARocks) z Gracie Barra Łódź będzie jedną z głównych walk na gali Night of Champions 3, 4 lutego w Poznaniu. Informację o starciu jako pierwszy podał portal Fightsport.pl, nam udało się je potwierdzić u źródeł bliskich jednemu z zawodników.

Dla podopiecznego Mirosława Okniskiego będzie to pierwszy pojedynek od czerwca tego roku. Jotko po skompletowaniu ośmiu kolejnych zwycięstw, w tym wygranej w turnieju w Ząbkowicach Śląskich oraz pokonaniu Krzysztofa Sadeckiego na Pro Fight 6, miał wystąpić na październikowej Strefie Walk. Z opisywanych przez nas powodów gala została odwołana.

Zając powraca do ringu po podobnie długiej przerwie. W czerwcu Łodzianin poniósł pierwszą porażkę w karierze ulegając po kontrowersyjnym werdykcie Tomasowi Kuzeli w Czechach. Wcześniej Zajcu zwyciężał m.in. Piotra Muszyńskiego, Artura Kadłubka i Tomasza Kondraciuka.

Na poznańskiej gali odbędzie się też ciekawie obsadzony turniej w limicie 84 kg. Jak udało nam się dowiedzieć do rywalizacji staną Wiktor Sobczyk (MMA 8-4) z Gracie Barra Łódź, Tomasz Kondraciuk (MMA 6-3) z Gameness Team Poznań, Robert Balicki (MMA 3-1) z Rio Grappling Wrocław i Robert Świerblewski (MMA 2-4) Zapasy Bydgoszcz.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.