Poddanie Adama Wieczora było na Arjanie Bhullarze było niezwykłe nie tylko z powodu jego unikalności, ale też stylu w jakim to zrobił nasz rodak. Technice przyjrzeli się eksperci w osobach Briana Ortegi oraz Rener Gracie. Z filmu dowiecie się, że Adam miał utrudnione zadanie, a mimo to udało mu się poddać Kanadyjczyka hinduskiego pochodzenia.

29 KOMENTARZE

 1. Kto by pomyślał, że do tego dojdzie :razz:enn:

  Kto tam za parter Adama jest odpowiedzialny? @Grubas orientujesz się?

  Z tego co kojarzę to Maciej Polok

 2. Kto by pomyślał, że do tego dojdzie :razz:enn:

  Kto tam za parter Adama jest odpowiedzialny? @Grubas orientujesz się?

  Z tego co kojarzę to Maciej Polok

 3. Kto by pomyślał, że do tego dojdzie :razz:enn:

  Kto tam za parter Adama jest odpowiedzialny? @Grubas orientujesz się?

  Z tego co kojarzę to Maciej Polok

 4. Mamy drugiego, po Asi Polaka, który ma stałe i pewne miejsce w annałach UFC i światowego MMA. Szapo ba Adam:applause:

 5. Z tego co kojarzę to Maciej Polok

  Z tego co kojarzę to Maciej Polok

  Z tego co kojarzę to Maciej Polok

 6. Mamy drugiego, po Asi Polaka, który ma stałe i pewne miejsce w annałach UFC i światowego MMA. Szapo ba Adam:applause:

  Żeby tylko nie przegrał 2 -3 razy z rzędu bo dla niektórych z forum stanie się ogórem .

 7. W sumie poddanie Błachowicza na Clarku też było niczego sobie i też było warte 50 k$, ale Adam pokazał technikę rzadko widywaną w oktagonie więc ::snoopd::

 8. Kto by pomyślał, że do tego dojdzie :razz:enn:

  Kto tam za parter Adama jest odpowiedzialny? @Grubas orientujesz się?

  U Poloka trenuje, ale za grappling pod mma odpowiedzialny jest koleś, który też pracuje w sharku u Karolci i Zawora (zapomniałem nazwiska, a na googla nie mam czasu:)

 9. U Poloka trenuje, ale za grappling pod mma odpowiedzialny jest koleś, który też pracuje w sharku u Karolci i Zawora (zapomniałem nazwiska, a na googla nie mam czasu:)

  Emil Grzelak?

 10. Przyjedzie z Hollywood to sam na pewno powie, kto go tako omoplatę naumiał:applause:

  O, zajebiste okularki ma, napisz mu ktoś, żeby mi przywiózł takie z USA.

 11. fajnie

  dzieki tej omoplacie na pewno zdobedzie troche rozglosu, bo do tego poddania zapowiadal nam sie kolejny nudziarz

 12. zapytałby ktoś w wywiadzie w przyszłości, czy to była improwizacja, czy miał to specjalnie przygotowane dla tego przeciwnika, bo wiadomo było, że będą zapasy itd.

 13. zapytałby ktoś w wywiadzie w przyszłości, czy to była improwizacja, czy miał to specjalnie przygotowane dla tego przeciwnika, bo wiadomo było, że będą zapasy itd.

  Adam w wywiadzie po walce twierdzil, ze w ogole nie przygotowywal omoplaty przed ta walka. Od dawna podkreslalem, ze Wieczorek jest wybitnie sprawnym i groznym parterowcem jak na wage ciezka. Juz debiutancka  walka ze specjalista od przelezenia rywali, jakim jest Hamilton, pokazala jak sprawnym. Adam ugral ta decyzje, bo Amerykanin, co sam podkreslal, czul sie wyjatkowo niekomfortowo majac go na ziemi. Kolejni rywale beda ostrozniejsi, ale jestem pewny, ze Adam wyczaruje jeszcze nie jedno poddanie.

 14. Ja bym trochę tonował to spuszczanie się. Oczywiście olbrzymi szacunek dla Adama, ale nie ulega wątpliwości, że było w tym sporo farta i idealnego układu galaktyk. Tym bardziej, że jak sam mówi nie trenował tego specjalnie, a z tego co pamiętam to zaraz po walce powiedział, że nawet na treningu nie udało mu się tym nikogo poddać…

  Chłopak ma sporo do poprawy, ale ma również bardzo dobrą pozycję wyjściową do dalszej kariery w UFC. Oby nie skończyło się tak jak z Krzyśkiem.

 15. Ja bym trochę tonował to spuszczanie się. Oczywiście olbrzymi szacunek dla Adama, ale nie ulega wątpliwości, że było w tym sporo farta i idealnego układu galaktyk. Tym bardziej, że jak sam mówi nie trenował tego specjalnie, a z tego co pamiętam to zaraz po walce powiedział, że nawet na treningu nie udało mu się tym nikogo poddać…

  Chłopak ma sporo do poprawy, ale ma również bardzo dobrą pozycję wyjściową do dalszej kariery w UFC. Oby nie skończyło się tak jak z Krzyśkiem.

  Masz racje, najwiekszym problemem wydaje sie byc brak dostepu do sparingpartnerow na wysokim poziomie. Najbardziej zaluje, ze chyba definitywnie  skonczyla sie opcja warszawska.

 16. Masz racje, najwiekszym problemem wydaje sie byc brak dostepu do sparingpartnerow na wysokim poziomie. Najbardziej zaluje, ze chyba definitywnie  skonczyla sie opcja warszawska.

  Dlaczego?

 17. Cieszę się, ze to właśnie Adam pisze historie.

  Niby nikt by go o to nie podejrzewał.

  Jeśli nie trenował omoplaty na treningu, to tym bardziej szacunek bo to w jaki sposób się zachował pokazuje, ze myśli w klatce i potrafi dostosować się do sytuacji.

  Mam nadzieje, ze nie będzie to jednorazowe, a stanie się raczej standardem.

  Powodzenia Adam.

 18. Najlepsze poddanie w historii polskiego MMA ? Oczywiście liczy się tylko UFC, jakieś 10 ligi się nie liczą.

  jeszcze kimura Hallmana na Trinaldo :antonio:

 19. jeszcze kimura Hallmana na Trinaldo :antonio:

  I poddanie Wiedzmina, na clarku czy jak mu tam. To tez było bardzo dobre.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.