3 grudnia w Ostrawie odbędzie się gala OKTAGON 37. W klatce zobaczymy reprezentantów naszego kraju, Roberta Bryczka (MMA 14-5-0) i Adama Pałasza (MMA 7-1-0).

Bryczek stoczy trzecią walkę w tym roku. W marcu na gali FEN 39 w zaledwie 17 sekund rozbił ciosami Silasa Robsona, we wrześniu na odprawienie w podobny sposób Mateusza Strzelczyka na gali MMA Attack 4 potrzebował niecałych dwóch minut. Wcześniej Polak odnotował jednak dwie przegrane – w maju 2021 roku znokautował go Kaik Brito, pół roku później jendogłośną decyzją sędziów pokonał Zdenek Polivka.

Przeciwnik Bryczka, Abdel Rahmane Driai (MMA 7-1-0), po raz drugi wejdzie do klatki organizacji OKTAGON. W czerwcu ubiegłego roku pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Zdenka Polivkę. Wcześniej 32-letni zawodnik pokonywał między innymi Martina Hudsona czy Alexandra Karpova, przegrywał z Kevinem Ruartem.

Pałasz w czerwcu powrócił do klatki po przerwie trwającej półtorej roku. Już w pierwszej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Donalda Cosica. Wcześniej „Adaś z Jawora” walczył pod szyldem ACA, gdzie najpierw został pokonany przez Dmitry’ego Poberezhetsa, nastepnie uderzeniami rozbił Olegsa Jemeljanovsa.

Rywal Pałasza, Tadej Dajcman (MMA 5-2-0), kontynuuje serię trzech wygranych z rzędu, podczas której pokonał kolejno Andelko Kitica, Daniela dittricha i Kamila Mindę. W swojej karierze 26-latek pokonał jeszcze Ivana Vicica i Rezana Karabena, przegrał natomiast z Luką Podkrajsekiem i Donaldem Cosicem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,009 komentarzy 43,389 polubień

W przypadku Bryczka walka która powie w jakim miejscu znajduje się jego kariera. Pałasz za to wygrywając powróci na właściwe tory.

Odpowiedz polub