Adam Pałasz piastujący pozycję numer dwa oficjalnego rankingu organizacji Oktagon poznał nazwisko swojego następnego przeciwnika. Na wydarzeniu z numerem 41 podejmie reprezentanta Bułgarii, Lazara Todeva.

Pałasz (MMA 8-1) to jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej. Ma na swoim koncie występy dla organizacji FEN, ACA czy Oktagon. W największej czesko-słowackiej organizacji stoczył do tej pory dwa starcia, wygrywając oba przez nokauty w pierwszych rundach. Popularny „Adaś z Jawora” jest jednym z głównym kandydatów do sięgnięcia po pas Oktagonu w najbliższej przyszłości. W swoim debiucie rozprawił się z Donaldem Ćosiciem, by 4 wydarzenia później odprawić Tadeja Dajčmana. Obecnie znajduje się na fali 3 wygranych walk z rzędu. Wszystkie zwycięskie starcia zakończył przed czasem (7 KO, 1 Sub). Jedyną porażkę w jego karierze sprawił mu Dmitry Poberezhets, pokonując Polaka na gali ACA 109.

Todev (MMA 7-5) nie miał jeszcze okazji wystąpić pod banderą organizacji Oktagon. Do tej pory toczył swoje pojedynki głównie na lokalnych niemieckich wydarzeniach. Bułgar, poza swoją karierą w MMA, jest również czynnym zawodnikiem kickboxingu. Miał on okazję występować w jednej z największych europejskich organizacji sportów uderzanych – Enfusion. 6 z jego 7 wygranych pojedynków rozstrzygnął poprzez nokauty. W jego rekordzie widnieje m.in. nazwisko dobrze znanego polskiej publiczności Filipa Bradaricia. Todev pokonał Chorwata, nokautując go w pierwszej odsłonie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,661 komentarzy 47,142 polubień

Adaś powinien ogarnąć.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,426 komentarzy 5,673 polubień

Dobrze się zapowiada. Ten Todev to jakiś kickbokser, który wygrywał z plackami (w tym z tą ofermą, co w KSW przegrała z Sararą) i z plackami przegrywał. Byle do parteru, a potem to już jak rąsie polecą:no dawaj:.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,894 komentarzy 74,902 polubień

Adaś ma w Oktagonie jak ryba w wodzie - w ACA dostał ogra Pobereżca na "dzień dobry" - w wywiadzie powiedział, że ma w Oktagonie stawkę prawie taką jak w ACA - więc hajs się zgadza, napierdala bumiska a nie jakiś killerów zza wschodniej granicy i walczy co kilka miechów - to jego 3-cia walka w 8 miesięcy.
Po tej walce ma obiecaną walkę o pas - dwie poprzednie wygrane w pierwszej rundzie nawet bez obcierki.

Bułgar chyba raczej EZ money.

Odpowiedz 3 polubień