fot. Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl

Starcie zaczęło się dość ostrożnie z obu stron, ale to Pawlak miał korzystniejszą pozycję w tej walce mając rywala na siatce. Adam, chcąc nieco zagrozić przeciwnikowi zaczął zasypywać Pawlaka różnymi kopnięciami. Na dwie minuty przed końcem tej rundy Niedźwiedź poszedł do parteru, a już chwilę później na macie z góry zaczął dominować Pawlak. Zasypując młodszego z zawodników całą masą łokci i ciosów budował sobie przewagę w tej odsłonie. Taka sytuacja miała miejsce do kończącego gongu.

Od obrotówki zaczęła się druga odsłona walki Adama Niedźwiedzia z Pawłem Pawlakiem, zaserwowana przez „Niedziao”. Nie zdało się na zbyt wiele, bo już niewiele później znowu walka znalazła się w parterze, gdzie z góry swój gameplan zaczął pokazywać bardziej doświadczony z zawodników. Na niecałe trzydzieści sekund przed końcem walki, po gradobiciu łokci, sędzia Piotr Michalak przerwał walkę, a Paweł Pawlak zapisał na swoim koncie kolejne zwycięstwo.

17 KOMENTARZE

 1. Adam nie istniał w tej walce. Szkoda. Ale mam nadzieję, że na Babilonie dostanie jeszcze szansę, bo to może być dla obu stron owocna współpraca.

 2. Serio przerwanie po trzech łokciach? 😀 kurwa niedługo Michalak zacznie przerywać po jednym ciosie. Trochę słabiutko.

 3. Serio przerwanie po trzech łokciach? 😀 kurwa niedługo Michalak zacznie przerywać po jednym ciosie. Trochę słabiutko.

  A po ilu byś chciał? Po drugim Niedźwiedź już witał się z Morfeuszem. Bardzo dobre przerwanie.

 4. A po ilu byś chciał? Po drugim Niedźwiedź już witał się z Morfeuszem. Bardzo dobre przerwanie.

  Serio? 😀 przecież on nawet nie trafiał czysto tych łokci. Poza tym nie ma możliwości oceny stanu Adama po tych łokciach z punktu kibica bo nawet nie widać jego twarzy. Dla mnie przerwanie amatorskie.

  Nie wiem, może z perspektywy całej walki było to słuszne, ale opierając się na wrzuconym wyżej nagraniu z przerwania, dla mnie było to za wcześnie.

 5. Serio? 😀 przecież on nawet nie trafiał czysto tych łokci. Poza tym nie ma możliwości oceny stanu Adama po tych łokciach z punktu kibica bo nawet nie widać jego twarzy. Dla mnie przerwanie amatorskie.

  Nie wiem, może z perspektywy całej walki było to słuszne, ale opierając się na wrzuconym wyżej nagraniu z przerwania, dla mnie było to za wcześnie.

  przecież nie klepał tych ciosów, koniec końców  😉

 6. Zgadzam się z @respect. Z perspektywy tego filmiku (całej walki nie widziałem) przerwanie chujowe. Nie wchodziły czysto i były zadawane że stosunkowo małą siłą.

  @niedziao wracaj do treningów, ogarniaj stójkę i nakurwiaj.

 7. Zgadzam się z @respect. Z perspektywy tego filmiku (całej walki nie widziałem) przerwanie chujowe. Nie wchodziły czysto i były zadawane że stosunkowo małą siłą.

  @niedziao wracaj do treningów, ogarniaj stójkę i nakurwiaj.

  Dla tych co mają wątpliwości proponuję obejrzeć chociażby walkę Alhasan vs Homasi i Reyes vs Kimball z wczorajszego UFC.

  Chociaż my nie róbmy z polskich gal ligi podwórkowej 😀

 8. Łokcie niby słabe, ale wcześniej musiało się już coś stać, bo nawet tego nie miał sił odpowiednio bronić

 9. Slucham tych wypowiedzi niektorych zawodnikow i wciaz nie moge sie nadziwic. Z jednej strony sami zauwazaja, ze MMA to nie BJJ, ale zaraz potem wyrazaja zdziwienie, ze sprawdzajacy sie w grapplingu parter nie dziala w walce gdy dochodza uderzania. To troche jak odkrywanie faktu, ze ziemia jest okragla. Podkreslalem przed ta walka, ze nawet przezywajacego spore problemy Pawla, nie byli w stanie skonczyc o kilka klas lepsi parterowcy od Adama.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.