Ciekawe starcie odbędzie się na 2 gali Babilon MMA. Adam Niedźwiedź, znany fanom zarówno z występów w klatce jak i z popularnego programu Top Model zawalczy wtedy z byłym zawodnikiem UFC, Pawłem Pawlakiem. Informację podał dziennikarz Artur Mazur.

Niedźwiedź w ostatnim pojedynku poddał Kubę Labiaka na gali Night Of Champions w Poznaniu. Młody zawodnik aktualnie jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Jego rywal, Plastinho, również wygrał swoją ostatnią walkę w klatce MMA, kiedy to przez decyzję pokonał Ireneusza Szydłowskiego na FEN 16.

29 KOMENTARZE

 1. Babiloński zaskakuje, ciekawe pojedynki na tej drugiej odsłonie. Sama walka to dla Adama poziom wyżej jeśli chodzi o rywali, wygrana może mu sporo dać.

 2. Babilon dopóki nie połączył się z Wasilewskim to i gale bokserskie robił całkiem fajne. Starcia były zawsze wyrównane i ciekawe. Oby w mma było tak samo. Trzymam kciuki.

 3. Wszyscy stawiają przeciwko Pawlakowi? Zapomnieliście już obrotówkę na Strusie? :awesome:

  gdyby ktoś wtedy przewidywał przyszłość i powiedział gdzie dziś będą obaj zawodnicy to został by wyśmiany i odesłany do lekarza. To tylko pokazuje jakim nieprzewidywalnym sportem jest MMA.

 4. Bardzo ciekawe starcie, duzo zalezy od dyspozycji Pawla. Wszstkim wieszczacym latwe zwycestwo Adama przypominam, ze Pawlaka nie byl w stanie poddac ani Peter Sobota, ani Igor Fernandez, ktory potem zaliczyl dwa efktowne suby na ACB. Tymczasem jedynym skalpem Niedzwiedzia na przestrzeni ostatnich trzech lat jest …Trybson.

 5. Niedżwiedz ma przede wszystkim bardzo dobre warunki fizyczne.

  Gdyby stójka była na poziomie parterowym to śmiem twierdzić, że byłby w czołówce kategorii wagowej w której startuje.

  Stawiam właśnie na niego w tej walce, choć doświadczenie i to olbrzymie po stronie Pawlaka.

 6. Gdyby stójka była na poziomie parterowym to śmiem twierdzić, że byłby w czołówce kategorii wagowej w której startuje.

  To znaczy w jakiej kategorii, bo poprzednio walczyl w sredniej, a ta walka jest w limicie do 80 kg ? Limit 77 ostatni raz wypelnil niemal trzy lata temu, przed walka z Michalskim.

 7. Dobre starcie! Babilon widac nie gapa. Ciekawe czy ktos mu pomaga w zestawieniu pojedynkow…

  Przy pierwszej gali pomagał mu właśnie Artur Mazur, któremu Babiloński dziękował w jakimś wywiadzie przy gali. Nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku drugiej gali było podobnie.

 8. Przy pierwszej gali pomagał mu właśnie Artur Mazur, któremu Babiloński dziękował w jakimś wywiadzie przy gali. Nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku drugiej gali było podobnie.

  Dzieki nie wiedzialem!

 9. To znaczy w jakiej kategorii, bo poprzednio walczyl w sredniej, a ta walka jest w limicie do 80 kg ? Limit 77 ostatni raz wypelnil niemal trzy lata temu, przed walka z Michalskim.

  Myślałem, że w 77 jest ta walka, jeżeli Adam nie zjedzie do 77 to w 84 nie ma chyba co szukać, choć zobaczymy jak się będzie rozwijać.

 10. Dobre starcie! Babilon widac nie gapa. Ciekawe czy ktos mu pomaga w zestawieniu pojedynkow…

  Lubią się bardzo z duetem K&L 😉

 11. Pawlak to ten co miał wszystkich w UFC składać w parterze, jak precle? #januszmma

  Nie. Tamten to był Bandel, polski Grejsi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.