Jeden z pierwszych Polaków walczących w MMA, Adam „Maja” Maciejewski podpisał umowę z drugą największa organizacją na świecie, Bellatorem MMA! Zawodnik dobrymi informacjami podzielił się z fanami za pomocą facebooka:

Po 22 latach ciężkiego treningu,wyrzeczeń i poświeceń moje największe marzenie wreszcie się spełniło. Związałem się z jedną z największych organizacji świata BELLATOR. Mój debiut odbędzie się w Chicago, 31 marca w hali Allstate Arena. Na dzień dzisiejszy mój przeciwnik nie jest jeszcze znany.Wszystkich serdecznie zapraszam,na pewno nie zawiodę i udowodnię, że moja ostatnia walka to był tylko wypadek przy pracy. Pozdrawiam wszystkich sympatyków MMA:-)

Do debiutu Maciejewskiego dojdzie 31 marca na gali Bellator 175 w Rosemont, Illinois. Gala firmowana będzie rewanżową walką Quintona Jacksona z Muhammedem Lawalem. Na tej samej karcie zobaczymy również starcie Sergei`a Kharitonova z Chasem Gormley`em.

Majewski w ostatniej walce przegrał w ciągu zaledwie 20 sekund z niepokonanym Rosjaninem Vitaliy Minakovem. Walka ta przerwała świetną serię siedmiu wygranych z rzędu naszego ciężkiego która trwała od 2008 roku.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo czesto o Adamie myslslem, bojac sie ze zakonczyl kariere. Powodzenia Maja z pewnoscia bede ogladal Twoje poczynania w Belatorze.

  2. Bardzo fajnie, że Maja zadebiutuje w Bellatorze, zawsze dobrze się czyta takie niusy, ale raczej za wiele tam nie będzie w stanie zwojować w kategorii. Powodzenia!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.