Maciejewski

Dobra wiadomość dla fanów Adama Maciejewskiego (MMA 12-5-1, #10 w rankingu PL). Polski zawodnik na co dzień mieszkający w Chicago, podpisał umowę z jednym z najbardziej znanych menadżerów świata MMA, Monte Coxem. Monte ma pod swoim skrzydłami ponad 70 zawodowych zawodników MMA, których prowadził przez większość część ich kariery w tym między innymi Tima Sylvie, Matta Hughesa czy Richa Franklina.

Teraz notowany w naszym rankingu wagi ciężkiej zawodnik kolejną walkę stoczy 11 października z Rayem Lopezem (9-7-0) w Chicago na gali  XFO 53. Będzie to walka wieczoru. Jeśli „Maja” wygra to przedłuży pasmo wygranych do 7 z rzędu.

16 KOMENTARZE

 1. Ciekawe co po ewentualnym zwyciestwie, Bellator ?  Osobiscie nie bardzo widze Adama w UFC w tej chwili, ale to waga ciezka a w niej, sadzac po ostatnich wyarzeniach, nie ma juz chyba rzeczy niemozliwych. Powodzenia.

 2. Adam spokojnie by się zmieścił w HW UFC i tanio by skóry nie sprzedał. 😉

 3. Def tez tak to widze , ale z samymi zapasami I g&p nie widze szans dla Maji w UFC

 4. Już mówiłem,  jakiś czas temu, zobaczycie a Maja prędzej czy później swoim solidnym ciułaniem z walki na walki trafi do UFC 😉

 5. Maja po ewentualnym zwycięstwie pewnie trafi do Bellatora, bo wcześniej było, że właśnie z nim (i z UFC) trwają rozmowy. Mówiłem to już wcześniej i potwórzę ponownie – osobiście dziwię się, dlaczego Maja nie walczy dla jakiejś poważniejszej polskiej organizacji pokroju KSW. Akurat w Konfrontacji waga ciężka w stosunku do innych jest dosyć krucha, a Maja ma papiery, żeby się w niej utrzymać. Plus walki w Polsce dla takiej KSW i za granicą dla tej XFO jest dosyć ciekawą opcją. 

 6. to może lepiej jednocześnie walki w Bellatorze oraz KSW lub PROMMAC :p

 7. nowy Bellator nie będzie robił raczej problemów i wierzę, że da się starty tam połączyć z walkami w KSW lub innej polskiej organizacji

 8. haha nigdy nie myślałem o nim w kontekście UFC, ale nie ma rzeczy niemożliwych przecież…

 9. Moim zdaniem jest bliżej 5tki niż 10tki jeżeli chodzi o ranking PL.
  Chętnie zobaczyłbym go z Polską czołówką i nie ździwiłbym się jakby większość walk wygrał np w KSW.

 10. Maja w KSW i Bellatorze, myślę że to by była bardzo fajna opcja Smile. Z całym szacunkiem, ale myślę że UFC to za wysokie progi.

 11.  Czy ja wiem czy nie ma szans/prawa walczyć w UFC – Pottsy czy Hamiltony mówią dosyć dużo o tym, że nie jest trudno się tam dostać, a nawet wygrać z jakimś innym gościem z dolnym rejonów.

 12. Nie dzielcie skóry na niedźwiedziu, przed Mają jeszcze jedna walka. Jest mi obojętne gdzie trafi, ważne żeby walczył na wyższym poziomie Smile

 13. Szanse na dostanie się do UFC oczywiscie ze ma, z reszta jak niemal kazdy ciezki z seria wygranych. Zycze mu powodzenia, Polakow w najlepszych oragnizacjach nigdy zbyt wielu.

 14. UFC by nie zawładnął, ale takiego Omielańczuka podejrzewam, że by złożył.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.