Poniżej krótka migawka z przygotowań reprezentantów klubu Berkut Grozny do sobotniej gali ACB 53: Young Eagles 15 w Olsztynie.

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

6 KOMENTARZE

 1. Świetne zaplecze mają. Pomyśleć, że do 2009 roku jeszcze tam trwała wojna, a Grozny był w gruzach. Zawodnicy wszystko mają w jednym miejscu – sala treningowa, maty, klatka, strefa crossfit/siłownia/cardio, nawet mini trybuny. Jedynie serce, motywacja i pracować!

 2. Świetne zaplecze mają. Pomyśleć, że do 2009 roku jeszcze tam trwała wojna, a Grozny był w gruzach. Zawodnicy wszystko mają w jednym miejscu – sala treningowa, maty, klatka, strefa crossfit/siłownia/cardio, nawet mini trybuny. Jedynie serce, motywacja i pracować!

  Rosja sypie hajs, MMA to jest sport narodowy, w innych dyscyplinach obstawiam, ze jest o wiele gorzej.

 3. Świetne zaplecze mają. Pomyśleć, że do 2009 roku jeszcze tam trwała wojna, a Grozny był w gruzach. Zawodnicy wszystko mają w jednym miejscu – sala treningowa, maty, klatka, strefa crossfit/siłownia/cardio, nawet mini trybuny. Jedynie serce, motywacja i pracować!

  Jeszcze tylko zapytac jak sie ma reszta kraju?

 4. Zawodnicy wszystko mają w jednym miejscu – sala treningowa, maty, klatka, strefa crossfit/siłownia/cardio, nawet mini trybuny

  apteka też by się pewno jakaś znalazła 🙂

  Dobrze to wygląda.

  Mają też jakiś system stypendialny pozwalającym zawodnikom skupić się tylko na trenowaniu i walkach ?

 5. Rosja sypie hajs, MMA to jest sport narodowy, w innych dyscyplinach obstawiam, ze jest o wiele gorzej.

  Rosja nie sypie żadną kasą. Wszystko jest sponsorowane przez Kadyrova i jego mafijną rodzinę, pieniądze pochodzą ze sprzedaży narkotyków, haraczy i porwań dla okupów. To jedna wielka mafia która dzięki wierności Putinowi rządzi Czeczenia…

  To nie są żadni zawodnicy tylko prywatni żołnierze Kadyrova..

 6. Rosja nie sypie żadną kasą. Wszystko jest sponsorowane przez Kadyrova i jego mafijną rodzinę, pieniądze pochodzą ze sprzedaży narkotyków, haraczy i porwań dla okupów. To jedna wielka mafia która dzięki wierności Putinowi rządzi Czeczenia…

  To nie są żadni zawodnicy tylko prywatni żołnierze Kadyrova..

  na acb hajs kladzie khasiev, a nie kadyrov. kadyrov daje hajs na akhmat

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.