Maciej Różański, Aslambek Saidov Daniel Omielańczuk na jednej gali! Zawodnicy staną do swoich kolejnych walk 11 sierpnia na gali ACB 91 w Londynie. Informacje oficjalnie podano na Twitterze organizacji.

Omielańczuk (MMA 19-8-1) swoją ostatnią walkę w MMA stoczył w marcu tego roku. W debiutanckim starciu, na ACB 81 w Baku, pokonał przez poddanie Bobby’ego Brentsa. Wcześniej Polak był zawodnikiem UFC, gdzie zawalczył aż 9 razy, czterokrotnie wychodząc z oktagonu z tarczą. Swój ostatni pojedynek Daniel stoczył na zasadach K-1, w kwietniu tego roku. Na gali DSF Kickboxing Challange 14 jednogłośną decyzją sędziów wypunktował Nikolaja Falina. W zawodowym MMA zadebiutował w 2009 roku. Jego rywalem będzie Amir Aliakbari (MMA 8-1), który większość swojej zawodowej kariery przewalczył w RIZIN. W ACB zadebiutował na gali w Baku, gdzie w pierwszej rundzie przez TKO posłał na deski Denisa Smoldareva.

Różański (MMA 10-2) zadebiutował w ACB w kwietniu ubiegłego roku. Na ACB 56: Young Eagles, w walce wieczoru, poddał w drugiej rundzie Dmitry’a Voitova. Na kolejny pojedynek, po takim początku, nie trzeba było długo czekać. Już w lipcu tego samego roku zawodnik Berserkers Team ponownie stanął w klatce ACB. Na gali w Gdańsku musiał jednak uznać wyższość Nikoli Dipchikova, który jednogłośnym zdaniem sędziów wypunktował Polaka na dystansie 15 minut. Powrót na zwycięską ścieżkę nastąpił rok później. W kwietniu 2018, na ACB 84, Różański rozprawił się w drugiej rundzie z Danem Hope’em, notując drugie już poddanie w organizacji. W zawodowym MMA Różański zadebiutował w 2008 roku. Jego rywalem będzie Rakhman Dzhanaev (MMA 10-1), który jest już znany polskim kibicom z wygranej nad Adamem Zającem na gali w Manchesterze. Zawodnik praktycznie całą swoją karierę rozwijał na galach ACB. Obecnie ma serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Saidov (MMA 22-5) po przegranej w walce o mistrzowski pas z Brettem Cooperem zanotował aż trzy zwycięskie walki z rzędu, odprawiając kolejno: Iona Pascu, Marcelo Alfayę oraz Roana Carneiro. Do 2016 roku reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn związany był z organizacją KSW, której był mistrzem w latach 2012-14. Jego debiut w ACB miał miejsce w 2015 roku. Na gali w Moskwie, przez TKO, posłał na deski już w pierwszej rundzie Samuela Quito. Aż 3 ze swoich 5 zwycięstw w tej organizacji zanotował przed czasem. W zawodowym MMA zadebiutował w 2008 roku. Jego rywalem będzie Ciro Rodrigues (MMA 22-7) który w maju tego roku wrócił na zwycięską ścieżkę, pokonując w debiutanckiej walce dla ACB Beslana Isaeva na początku drugiej rundy. Zdecydowaną większość swojej kariery „Bad Boy” przewalczył na galach w rodzinnej Brazylii. 6 z jego 7 zawodowych porażek zanotował po sędziowskich decyzjach.

Na gali ACB 91 jednym z głównych pojedynków będzie starcie o pas wagi średniej, w którym Piotr Strus spotka się w klatce z Albertem Duraevem.

23 KOMENTARZE

 1. E tam. Przecież na Wembleju będzie niedługo lepsza sportowo gala KSW a w karcie… Akop i Popek Rak…..:jarolaugh:

 2. E tam. Przecież na Wembleju będzie niedługo lepsza sportowo gala KSW a w karcie… Akop i Popek Rak…..:jarolaugh:

  I uwierz mi że więcej ludzi obejrzy KSW w tym ja. ACB mnie wogóle nie jara. Robią pincet gal rocznie co się wogole nie przeklada na ich ogladalnosc. Wystarczy spojrzec ile bylo ludzi na ich gali w Polsce

  :korwinlaugh:

  ACB jest daleko za KSW

 3. Zajebista karta walk! Jak zawsze ACB kozacko! Dzanajew to powinien walczyc juz dawno o pas a nie Strus tylko ze oni sa z 1 teamu i ie moga ze soba walczyc. Takto juz dawno by walczyli razem. ACB rulez!!!:bayan:

 4. Nie znam tego przeciwnika Daniela. Może być ciężko?

  Zajebiście ciężko, aczkolwiek Cro Cop pokazał, że da się go ubić.

 5. Zajebiście ciężko, aczkolwiek Cro Cop pokazał, że da się go ubić.

  Tylko… Czy Daniel Omielanczuk jest Mirkiem Cro Copem?

 6. Tyle mocnych polskich nazwisk. Przy dobrym marketingu nastawionym do rodaków na wyspach idzie wypełnić całe trybuny. Niestety obawiam się, że kolejny raz nie wykorzystają tej sytuacji tzn. ACB.

 7. Tylko… Czy Daniel Omielanczuk jest Mirkiem Cro Copem?

  Jak Deniel rozbuja łapy to może jakaś dobra buła siadzie na głowę przeciwnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.