Maciej Różański, Aslambek Saidov Daniel Omielańczuk na jednej gali! Zawodnicy staną do swoich kolejnych walk 11 sierpnia na gali ACB 91 w Londynie. Informacje oficjalnie podano na Twitterze organizacji.

Omielańczuk (MMA 19-8-1) swoją ostatnią walkę w MMA stoczył w marcu tego roku. W debiutanckim starciu, na ACB 81 w Baku, pokonał przez poddanie Bobby’ego Brentsa. Wcześniej Polak był zawodnikiem UFC, gdzie zawalczył aż 9 razy, czterokrotnie wychodząc z oktagonu z tarczą. Swój ostatni pojedynek Daniel stoczył na zasadach K-1, w kwietniu tego roku. Na gali DSF Kickboxing Challange 14 jednogłośną decyzją sędziów wypunktował Nikolaja Falina. W zawodowym MMA zadebiutował w 2009 roku. Jego rywalem będzie Amir Aliakbari (MMA 8-1), który większość swojej zawodowej kariery przewalczył w RIZIN. W ACB zadebiutował na gali w Baku, gdzie w pierwszej rundzie przez TKO posłał na deski Denisa Smoldareva.

Różański (MMA 10-2) zadebiutował w ACB w kwietniu ubiegłego roku. Na ACB 56: Young Eagles, w walce wieczoru, poddał w drugiej rundzie Dmitry’a Voitova. Na kolejny pojedynek, po takim początku, nie trzeba było długo czekać. Już w lipcu tego samego roku zawodnik Berserkers Team ponownie stanął w klatce ACB. Na gali w Gdańsku musiał jednak uznać wyższość Nikoli Dipchikova, który jednogłośnym zdaniem sędziów wypunktował Polaka na dystansie 15 minut. Powrót na zwycięską ścieżkę nastąpił rok później. W kwietniu 2018, na ACB 84, Różański rozprawił się w drugiej rundzie z Danem Hope’em, notując drugie już poddanie w organizacji. W zawodowym MMA Różański zadebiutował w 2008 roku. Jego rywalem będzie Rakhman Dzhanaev (MMA 10-1), który jest już znany polskim kibicom z wygranej nad Adamem Zającem na gali w Manchesterze. Zawodnik praktycznie całą swoją karierę rozwijał na galach ACB. Obecnie ma serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Saidov (MMA 22-5) po przegranej w walce o mistrzowski pas z Brettem Cooperem zanotował aż trzy zwycięskie walki z rzędu, odprawiając kolejno: Iona Pascu, Marcelo Alfayę oraz Roana Carneiro. Do 2016 roku reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn związany był z organizacją KSW, której był mistrzem w latach 2012-14. Jego debiut w ACB miał miejsce w 2015 roku. Na gali w Moskwie, przez TKO, posłał na deski już w pierwszej rundzie Samuela Quito. Aż 3 ze swoich 5 zwycięstw w tej organizacji zanotował przed czasem. W zawodowym MMA zadebiutował w 2008 roku. Jego rywalem będzie Ciro Rodrigues (MMA 22-7) który w maju tego roku wrócił na zwycięską ścieżkę, pokonując w debiutanckiej walce dla ACB Beslana Isaeva na początku drugiej rundy. Zdecydowaną większość swojej kariery „Bad Boy” przewalczył na galach w rodzinnej Brazylii. 6 z jego 7 zawodowych porażek zanotował po sędziowskich decyzjach.

Na gali ACB 91 jednym z głównych pojedynków będzie starcie o pas wagi średniej, w którym Piotr Strus spotka się w klatce z Albertem Duraevem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.