Polacy w limitach przed galą ACB 89 w Krasnodarze! Daniel Omielańczuk oraz Piotr Strus pochwalili się na swoich profilach w mediach społecznościowych, że udało im się osiągnąć wymaganą wagę na porannych ważeniu, które odbyło się już jakiś czas temu.

114.500 kg.💪 ACB MMA 89 👊

Publiée par Daniel Omielańczuk sur Vendredi 7 septembre 2018

Już jutro w Krasnodarze Piotr Strus jako pierwszy Polak stanie do walki o mistrzowski pas ACB. Jego rywalem będzie obecnie panujący Albert Duraev. Z kolei kilka pojedynków wcześniej w klatce pojawi się Daniel Omielańczuk, który powalczy o drugie z rzędu zwycięstwo w zawodowym MMA. Jego rywalem będzie Amir Aliakbari.

Przypominamy również, że gala ACB 89 będzie pierwszą, której transmisja odbędzie się w systemie PPV. O szczegółach przeczytacie tutaj.

14 KOMENTARZE

  1. Dziwne żeby Danielowi sie nie udało limitu zrobić, Magda

    Znam takich, co i do 120 muszą zbijać więc to nie jest oczywiste, że ciężki na luzie robi nawet po śniadaniu składającym się z 4 dań 😉

  2. Kurde, daniel mówił, że chciał być cięższy do tej walki kiedy ważył 118 kg a tu już 114,5 , ajajaj, a naprzeciw niego wielki, ciężki zapasior :dismay:

  3. Kurcze Daniel powinien być w KSW i tam nabić z 10-0 wyczyscic cała ciezka .Janusze by go kochali , tańce z gwiazdami , jakieś śpiewanie , master szef coś tam.cos tam.taki tygrys medialny się marnuje i walczy z dzikami z Nurmagomedova wschodniego. Szok i nie dowierzanie że tak się stało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.