Informacja prasowa: 

Organizacja ACB odsłania kolejne karty gali w Trójmieście. Już 1 lipca, w hali ERGO ARENA, zobaczymy pojedynek Macieja Różańskiego z mocnym przeciwnikiem z Bułgarii. W rozpisce znalazł się jeszcze jeden polski zawodnik, Kamil Gniadek, który zadebiutuje w klatce ACB.

Różański vs Dipchikov

Swój pierwszy pojedynek dla ACB Maciej Różański (9-1) stoczył w kwietniu tego roku. W dobrym stylu pokonał wtedy zawodnika z Białorusi. Podczas lipcowej gali ACB 63, rywalem reprezentanta szczecińskiego Berserkers Team będzie doświadczony zawodnik z Bułgarii. Nikola Dipchikov (15-6) aż 12 spośród 15 zwycięskich pojedynków kończył już w pierwszej rundzie!

Gniadek vs Verzbickas

Na gali ACB 63 zobaczymy jeszcze jednego zawodnika szczecińskich Berserkerów. Debiutujący w ACB Kamil Gniadek (12-4), który w 2016 roku pozostał niepokonany, już 1 lipca skrzyżuje rękawice z przeciwnikiem z Litwy. Mindaugas Verzbickas (12-4) odniósł zwycięstwo na ostatniej gali ACB w Olsztynie i podobnie jak przeciwnik Różańskiego lubi „szybkie” walki. Aż 8 z 12 zwycięskich walk zakończył w pierwszej rundzie.

KARTA WALK ACB 63

84 kg: Piotr Strus vs Andy Devent

93 kg: Karol Cieliński vs Vinny Magalhaes

93 kg: Luke Barnatt vs Max Nunes

70 kg: Adrian Zieliński vs Piotr Hallmann

93 kg: Przemysław Mysiała vs Wallyson Carvalho

77 kg: Patrik Kincl vs Igor Fernandes

77 kg: Ireneusz Szydłowski vs Paweł Kiełek

66 kg: Kacper Formela vs Armen Stepanyan

61 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz

84 kg: Maciej Różański vs Nikola Dipchikov

77 kg: Kamil Gniadek vs Mindaugas Verzbickas

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.