Informacja prasowa: 

Organizacja ACB odsłania kolejne karty gali w Trójmieście. Już 1 lipca, w hali ERGO ARENA, zobaczymy pojedynek Macieja Różańskiego z mocnym przeciwnikiem z Bułgarii. W rozpisce znalazł się jeszcze jeden polski zawodnik, Kamil Gniadek, który zadebiutuje w klatce ACB.

Różański vs Dipchikov

Swój pierwszy pojedynek dla ACB Maciej Różański (9-1) stoczył w kwietniu tego roku. W dobrym stylu pokonał wtedy zawodnika z Białorusi. Podczas lipcowej gali ACB 63, rywalem reprezentanta szczecińskiego Berserkers Team będzie doświadczony zawodnik z Bułgarii. Nikola Dipchikov (15-6) aż 12 spośród 15 zwycięskich pojedynków kończył już w pierwszej rundzie!

Gniadek vs Verzbickas

Na gali ACB 63 zobaczymy jeszcze jednego zawodnika szczecińskich Berserkerów. Debiutujący w ACB Kamil Gniadek (12-4), który w 2016 roku pozostał niepokonany, już 1 lipca skrzyżuje rękawice z przeciwnikiem z Litwy. Mindaugas Verzbickas (12-4) odniósł zwycięstwo na ostatniej gali ACB w Olsztynie i podobnie jak przeciwnik Różańskiego lubi „szybkie” walki. Aż 8 z 12 zwycięskich walk zakończył w pierwszej rundzie.

KARTA WALK ACB 63

84 kg: Piotr Strus vs Andy Devent

93 kg: Karol Cieliński vs Vinny Magalhaes

93 kg: Luke Barnatt vs Max Nunes

70 kg: Adrian Zieliński vs Piotr Hallmann

93 kg: Przemysław Mysiała vs Wallyson Carvalho

77 kg: Patrik Kincl vs Igor Fernandes

77 kg: Ireneusz Szydłowski vs Paweł Kiełek

66 kg: Kacper Formela vs Armen Stepanyan

61 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz

84 kg: Maciej Różański vs Nikola Dipchikov

77 kg: Kamil Gniadek vs Mindaugas Verzbickas

8 KOMENTARZE

  1. Noo Gniadek nie będzie miał łatwego debiutu w ACB. Liczę na dobrą kulankę.

    Różański pewnie w 1 rundzie ustrzeli.

  2. Kamil ma naprawde dobry boks, potrafi ladnie pracowac i dystansowac prostymi, pytanie czy postara sie to wykorzystac czy tez bedzie za wszelka cene staral sie pokonac Litwina w parterze ? Mimo prezentowanej przez Gniadka klasy to moze byc ryzykowne.

  3. Wierzbickas ma z "naszymi" wynik 4-2, z czego przegrane tylko decyzją na polskich galach. Także powodzenia Kamil, przyda się :goldi:

  4. Karta walk wygląda bardzo fajnie i ta rozpiska w Polsce ustepuje tylko KSW( wiadomo robiąc 4 gale w roku można co gale rzucac swoich najlepszych zawodnikow). Może jeszcze kogos dorzuca a wtedy będzie już kozacko.

  5. Może jeszcze kogos dorzuca a wtedy będzie już kozacko.

    W rozmowie z Mazurem i Wrzoskiem Edelbiev stwierdzil, ze karta jest juz zamknieta i bedzie na 12 walk, wiec chyba jedna jeszcze dojdzie. Fajnie jesli bylby to Salim.

  6. polsat ni chuja nie puści całej karty a chciałbym obejrzeć walki wszystkich naszych fighterów zamiast jakiś Barnatów i Kinclów :jon:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.