fot. ACB

Kolejna gala ACB odwołana! Według informacji, które pojawiły się kilka godzin temu na Twitterze, wydarzenie, które zostało zaplanowane na 25 sierpnia i miało odbyć się w Szwecji, nie dojdzie do skutku. Nam udało się potwierdzić te doniesienia.

Na gali ACB 91 miała mieć miejsce mistrzowska walka Piotra Strusa z Albertem Duraevem. Nie wiadomo jeszcze, czy ponownie zostanie ona przełożona czy całkowicie odwołana. Czekamy również na komentarz organizacji, co tym razem przyczyniło się do anulowania wydarzenia.

Przypominamy, że walka Strusa, jak i pojedynki trzech innych reprezentantów Polski, były początkowo zaplanowane na galę w Londynie, która miała się odbyć 11 sierpnia. To wydarzenie, jak i gale na Cyprze oraz w Kazaniu, nie doszło jednak do skutku. Event zaplanowany na koniec sierpnia w Szwecji to czwarty anulowany w ciągu ostatnich miesięcy.

UPDATE: Jak naszej redakcji przekazał Baysangur Edelbiev, walki Piotra Strusa oraz Daniela Omielańczuka zostały przeniesione na 8 września, na galę ACB 93 w Krasnodarze. Zawodnicy, z którymi zmierzą się Polacy pozostają bez zmian. Więcej tutaj.

Poza tym, przedstawiciel ACB na Europę przekazał nam także, że powodem odwołania gali w Szwecji jest zmiana polityki organizacji, która pozwoli na inne, jakościowo lepsze zarządzanie każdym kolejnym wydarzeniem.

2 KOMENTARZE

  1. Albo to była pralnia szmalu, albo całkowicie przeszacowali cały biznes i pojechali na kaukaskiej fantazji. Szkoda Strusia, któremu ta walka się cholernie należała. W cztery lata nawalili prawie 100 gal O.o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.