fot. ACB

Kolejna gala ACB odwołana! Według informacji, które pojawiły się kilka godzin temu na Twitterze, wydarzenie, które zostało zaplanowane na 25 sierpnia i miało odbyć się w Szwecji, nie dojdzie do skutku. Nam udało się potwierdzić te doniesienia.

Na gali ACB 91 miała mieć miejsce mistrzowska walka Piotra Strusa z Albertem Duraevem. Nie wiadomo jeszcze, czy ponownie zostanie ona przełożona czy całkowicie odwołana. Czekamy również na komentarz organizacji, co tym razem przyczyniło się do anulowania wydarzenia.

Przypominamy, że walka Strusa, jak i pojedynki trzech innych reprezentantów Polski, były początkowo zaplanowane na galę w Londynie, która miała się odbyć 11 sierpnia. To wydarzenie, jak i gale na Cyprze oraz w Kazaniu, nie doszło jednak do skutku. Event zaplanowany na koniec sierpnia w Szwecji to czwarty anulowany w ciągu ostatnich miesięcy.

UPDATE: Jak naszej redakcji przekazał Baysangur Edelbiev, walki Piotra Strusa oraz Daniela Omielańczuka zostały przeniesione na 8 września, na galę ACB 93 w Krasnodarze. Zawodnicy, z którymi zmierzą się Polacy pozostają bez zmian. Więcej tutaj.

Poza tym, przedstawiciel ACB na Europę przekazał nam także, że powodem odwołania gali w Szwecji jest zmiana polityki organizacji, która pozwoli na inne, jakościowo lepsze zarządzanie każdym kolejnym wydarzeniem.

31 KOMENTARZE

 1. Ach, tak szastali kasą a tu się teraz finansowanie skończyło i plajta. Kochajmy organizacje MMA tak szybko odchodzą

 2. Szkoda, wydawało się to być dobre miejsce dla sportowo wartościowych zawodników dla których zabrakło miejsca w UFC lub jeszcze się tam nie dostali. Jak widać nastawienie czysto sportowe profitów nie przynosi.

 3. Bardzo dobrze! Nigdy nie lubilem tej muslimskiej promocji. Ciekawe, czy jezeli plotki o zakreceniu kurka sie potwierdza, to teraz nasze rodzime muslimy beda wracac do KSW z podkulonym ogonem.

 4. Bardzo dobrze! Nigdy nie lubilem tej muslimskiej promocji. Ciekawe, czy jezeli plotki o zakreceniu kurka sie potwierdza, to teraz nasze rodzime muslimy beda wracac do KSW z podkulonym ogonem.

  będą. już niedługo Aslambek xD

 5. Jak robią pincet gal rocznie których nikt nie ogląda to wcale mnie nie dziwi że zaczął ich swędzieć portfel

 6. myślałem że acb to pralnia brudnych pieniędzy i o ich przyszłość nie ma co się martwić .No szkoda

  może wyparli już co trzeba?

 7. Chciałem coś pośmieszkować ale się boję, że ktoś przyjdzie do mnie do domu i powie, że nie płacę raty :korwinlaugh:

 8. Kurwa dla mnie bzdura bylo rozdawanie bonusow za skonczenie walki przed czasem. Przeciez to kurwa chore i to nie bylo malo kasy. Szkoda bo sportowo ACB to Liga Mistrzow… 3 po UFC i Bellatorze sila w MMA no ale widocznie wlascicielowi ktos ujebal kurek z kasa albo inne rzeczy sie dzieja o ktorych pojecia nie mamy.

 9. Albo to była pralnia szmalu, albo całkowicie przeszacowali cały biznes i pojechali na kaukaskiej fantazji. Szkoda Strusia, któremu ta walka się cholernie należała. W cztery lata nawalili prawie 100 gal O.o

 10. Szkoda, wydawało się to być dobre miejsce dla sportowo wartościowych zawodników dla których zabrakło miejsca w UFC lub jeszcze się tam nie dostali. Jak widać nastawienie czysto sportowe profitów nie przynosi.

  ACB ma ten problem, że ma głównie zawodników z krajów byłego ZSRR, którymi interesują się prawie wyłącznie mieszkańcy krajów byłego ZSRR…

  można porównać średni przychód widza:

  – ACB (głównie kraje byłego ZSRR),

  – KSW (Polska),

  – UFC (świat,ale przede wszystkim USA).

  to jakie ACB chce robić PPV?

 11. myślałem że acb to pralnia brudnych pieniędzy i o ich przyszłość nie ma co się martwić .No szkoda

  Ja mam wrażenie, że to pralnia, i udało im się wszystko wyprać. Teraz do końca roku rozliczeniowego na pół gwizdka…

 12. Ja mam wrażenie, że to pralnia, i udało im się wszystko wyprać. Teraz do końca roku rozliczeniowego na pół gwizdka…

  Dopiero teraz ? 😉

 13. Kurwa dla mnie bzdura bylo rozdawanie bonusow za skonczenie walki przed czasem. Przeciez to kurwa chore i to nie bylo malo kasy. Szkoda bo sportowo ACB to Liga Mistrzow… 3 po UFC i Bellatorze sila w MMA no ale widocznie wlascicielowi ktos ujebal kurek z kasa albo inne rzeczy sie dzieja o ktorych pojecia nie mamy.

  :gdzie:::really::

  Kalwi i Lewi czytając twój post

  :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.