Organizacja ACB potwierdziła dziś kilka zestawień do jakich dojdzie na marcowej gali ACB 83 w Baku, Azerbejdżanie. Znalazło się wśród nich już wcześniej nieoficjalnie zapowiadane starcie Daniela OmielańczukaBobby Brentsem.

Rozpiska poniżej:

61 kg Rustam Kerimov – Oleg Borisov
93+ kg Amir Aliakbari – Deniss Smoldarev
61 kg Magomed Magomedov – Edgars Skrivers
66 kg Tural Ragimov – Tba
93+ kg Daniel Omielanczuk – Bobby Brents
66 kg Alikhan Suleimanov – Sergej Grecicho
70 kg Daud Shaikhaev – Gleidson Cutis
70 kg Khamzat Aushev – Efrain Escudero
66 kg Lamberd Akhyadov – Adrian Diaz

Omielańczuk (MMA 19-8-1 1NC) swoją ostatnią walkę w zawodowym MMA stoczył w lipcu ubiegłego roku, na gali UFC 213. Po jednogłośnej decyzji sędziów przegrał swój pojedynek z Curtisem Blaydesem. To była trzecia z rzędu porażka Polaka w największej organizacji MMA na świecie, która przyczyniła się do zakończenia współpracy między zawodnikiem i UFC, która trwała od września 2013 roku. W tym czasie Daniel stoczył dla amerykańskiego giganta 9 walk, wygrywając 4. Od października 2017 roku Polak jest jednym z zawodników największej organizacji zajmującej się kickboxingiem w kraju – DSF, dla której w grudniu stoczył swój pierwszy pojedynek. Wygrał w nim z Olim Thompsonem po jednogłośnej decyzji.

Brents (MMA 17-6) w zawodowym MMA zadebiutował w 2003 roku i większość ze swoich walk stoczył na lokalnych galach w Ameryce. W 2012 roku związał się z organizacją Cage Warriors, gdzie wystąpił dwa razy. Swoją ostatnią walkę stoczył na gali Bellator 162, która miała miejsce w październiku 2016 roku. Przegrał tam z Chasem Gormley’em niejednogłośną decyzją sędziów. Amerykanin ma 35 lat, a 13 z 17 zawodowych zwycięstw miało miejsce po zakończeniu walki przed czasem. Jego starcie z Omielańczukiem byłoby debiutanckim pojedynkiem w ACB.

Gala ACB 83 odbędzie się 24 marca w Baku, Azerbejdżanie.

Poniżej nasz ostatni wywiad z zawodnikiem

View this post on Instagram

?We are happy to announce yet another ACB event! ACB 83 will take place on March 24th in Baku, Azerbaijan. The main event of the evening will see Rustam Kerimov meet Oleg Borisov for the vacant bantamweight title. Fight-card: _______ ?Мы рады анонсировать еще один турнир нашей лиги! АСВ 83 состоится 24 марта в Баку, Азербайджан. Возглавит этот ивент титульный поединок в легчайшем весе между Рустамом Керимовым и Олегом Борисовым. На данный момент файткард турнира выглядит следующим образом: 61 RUSTAM KERIMOV – OLEG BORISOV 93+ AMIR ALIAKBARI – DENISS SMOLDAREV 61 MAGOMED MAGOMEDOV – EDGARS SKRIVERS 66 TURAL RAGIMOV – TBA 93+ DANIEL OMIELANCZUK – BOBBY BRENTS 66 ALIKHAN SULEIMANOV – SERGEJ GRECICHO 70 DAUD SHAIKHAEV – GLEIDSON CUTIS 70 KHAMZAT AUSHEV – EFRAIN ESCUDERO 66 LAMBERD AKHYADOV – ADRIAN DIAZ #acbmma #acb83

A post shared by ACB MMA (@acb_mma) on

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.