Organizatorzy zakończonej niedawno gali ACB 61: Balayev vs. Bataev w Sankt Petersburgu przyznali nagrody. Bogatsi o okrągłą sumę 10 tys. $ stali się bohaterowie dania głównego.  Mistrz ACB w kategorii piórkowej Osetyjczyk Marat Balayev (MMA 8-0) oraz jego rywal Czeczen Adlan Bataev (MMA 7-1) otrzymali premię za najlepszą walkę wieczoru.

Zasłużenie autorem najlepszego nokautu okazał się pochodzący z Kazachstanu Arman Ospanov (MMA 8-0). Niepokonany piórkowy piękną obrotówka na głowę odesłał do krainy wiecznych łowów Japończyka Taichi’ego Nakajimę (MMA 12-8-1).

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

  1. gwoździe można robić z takich ludzi jak Marat Balayev z szacunkiem do człowieka w 41 lat. znalazl sie za kratkami w wieku 27 lat, w 37 wyszedl, i trzech lat na wolnosci mu wystarczylo, aby przejsc bez porazek przez siedem walk i zdobyc tytul organizacji АСВ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.