Dopiero co podaliśmy informacje o przeniesieniu gai ACB 63 z Wysp do Polski a już znane są pierwsze nazwiska zawodników, którzy 1 lipca zaprezentują swoje umiejętności w Ergo Arenie.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że do klatki powrócą Adrian Zieliński (MMA 17-5) oraz Karol Celiński (MMA 13-6-1). Teraz portal sportowefakty.pl podaje, że rywalem naszego lekkiego będzie … Piotr Hallmann! 

„Płetwal” (MMA 16-6) był wcześniej związany z organizacją FEN, w którym jego bilans wynosił 1-1. Będzie to jego debiut w organizacji ACB. Zieliński ostatnią walkę wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Miało to miejsce na gali ACB 53.

„Cebula” 1 lipca zmierzy się z Brazylijczykiem Vinnym Magalhaesem (14-8 1 NC). ‚Pezao’ ostatnią walkę stoczył na gali WSOF gdzie uległ Davidowi Branchowi. Wcześniej miał on przygodę z UFC.

W karcie znalazło się także nazwisko Piotra Strusa (MMA 10-4-2). Zawodnik będzie starał się zamazać ostatnią porażkę, którą zaznał na gali ACB 61 w Petersburgu. Rywalem Piotrka będzie Andy DeVent (MMA 15-11). 

Booooom ‼️Już 1 lipca moja następna walka 💪💪ACB 63 w Trójmieście, a moim rywalem będzie brytyjczyk Andy DeVent 👊Ja już zasuwam ostro! Damy dobre show 🔥

Publiée par Piotr Strus sur Mercredi 31 mai 2017

Gala ACB 63 odbędzie się w Ergo Arenie 1 lipca. W rozmowie z Baysangurem Edelbievem dowiedzieliśmy się, że gala planowana jest na 4000 kibiców.

26 KOMENTARZE

 1. ACB jedzie grubo , Ergo Arena  :razz:enn: Ciekawe jak będzie wyglądać cała karta walk i  jaką wykręcą frekwencje ???

  Pierwsze nazwiska na plus :applause:

 2. Piotr Strus narzucił sobie mocne tempo, powodzenia.

  Nie podoba mi się natomiast zestawienie dwóch naszych. Mało tam rosjan do bicia?

 3. Jak na 4 tys to po co ergo arena? Nie mogli wybrać Gdynia Arena? Śmieszne… Ciekawe po ile będą bilety ciekawe jak dobra cena to idę na pewno.

 4. Ciekawe czy Płetwal szczyt swoich możliwości ma już za sobą? To zestawienie może dać odpowiedź.

 5. Team Płetwal

  …ale ostatnio forma i styl pozostawiają wiele do życzenia 🙁

  Oby Piotrek w końcu zaskoczył

 6. Zajebiste starcie ! Moim zdaniem wygra Adrian, Piotrek to już nie ten sam Piotrek co tamten Piotrek z UFC

  usada? niestety wydaje mi sie, ze tak…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.