Gala ACB w Londynie odwołana! Wydarzenie, na którym miała mieć miejsce mistrzowska walka Piotra Strusa z Albertem Duraevem oraz trzy inne walki z udziałem polskich wojowników, zaplanowane na 11 sierpnia, nie odbędzie się. Takie informacje podał Artur Mazur na swoim profilu na Twitterze.

To kolejne brytyjskie wydarzenie ACB, którego nie udało się zrealizować. W ubiegłym roku organizacja planowała galę w Newcastle, która została przeniesiona do gdańskiej Ergo Areny. Wtedy powodem zmiany terminu i miejsca wydarzenia był wcześniejszy atak terrorystyczny w Manchesterze i napięta sytuacja na Wyspach. Tym razem jednak powody nie są jeszcze znane.

Na gali ACB 91 swoją szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa organizacji w wadze średniej miał mieć Piotr Strus. Jak poinformowano, starcie Polaka z Duraevem, obecnym mistrzem, przeniesiono na galę w Malmoe, która odbędzie się 25 sierpnia. Poza Strusem, w Londynie mieli się zaprezentować Aslambek Saidov, Maciej Różański Daniel Omielańczuk. Nie wiadomo jednak jak dalej potoczą się losy ich walk.

23 KOMENTARZE

 1. ACB sto gal 0 sprzedanych PPV

  FAME MMA pierwsza gala, ponad 100 tysiecy sprzedanych

  Baysangur tak sie robi hajs mordo

 2. ACB sto gal 0 sprzedanych PPV

  FAME MMA pierwsza gala, ponad 100 tysiecy sprzedanych

  Baysangur tak sie robi hajs mordo

  @Aliibaba weź daj mi znów ignora… z góry dzięki

 3. Strusa 2.0 to bym w UFC widział kiedyś. Niesamowite jak ekscytującym zawodnikiem się stał. Mocno trzymam kciuki, niech zszokuje świat MMA raz jeszcze i zdobędzie pas. Wierzę.

 4. Takie starcie o pas powinni zrobic albo u nich albo u nas w Polsce jak juz odwolali ta gale. Ciekawe jaki powod…

 5. ACB sto gal 0 sprzedanych PPV

  FAME MMA pierwsza gala, ponad 100 tysiecy sprzedanych

  Baysangur tak sie robi hajs mordo

  I 6 milionów widzów oglądających PLMMA :juanlaugh:

 6. Jestem bardzo mocno rozczarowany. Dziwnie laczy sie fakt kontrowersyjnej proby wprowadzenia PPV z odwolaniem zdecydowanie jednej z najbardziej atrakcyjnych gal ACB w tym roku. Mam nadzieje, ze to nie poczatek konca, zwlaszcza w kontekscie wystepujacych w organizacji Polakow.

  14 zeszło

  Chuja prawda, osobiscie znam ponad 20 nabywcow biletow 😉

 7. Jestem bardzo mocno rozczarowany. Dziwnie laczy sie fakt kontrowersyjnej proby wprowadzenia PPV z odwolaniem zdecydowanie jednej z najbardziej atrakcyjnych gal ACB w tym roku. Mam nadzieje, ze to nie poczatek konca, zwlaszcza w kontekscie wystepujacych w organizacji Polakow.

  Chuja prawda, osobiscie znam ponad 20 nabywcow biletow 😉

  to już są 34 bo alibaba się nie przyzna ale to on łyknął te 14:wink:

 8. https://www.mmanews.pl/2018/07/warszawska-acb-jj-14-odwolana-organizatorzy-nie-usatysfakcjonowani-duchem-walki-zawodnikow/

  Duch walki zawodnikow 😆 ? W planach byli Janek ( odmowa ze strony UFC ), Held,  Mamed… Wszyscy zainteresowani chwalili ACB glownie ze wzgledu na :Duke3d:, a teraz zdziwko, ze oczekiwania rosna, a wplywy juz niekoniecznie. Polska gleba jest bardzo zyzna, zwlaszcza jesli chodzi o sporty walki, ale rownoczesnie tak specyficzna, ze "obcy" pokroju UFC czy  ACB, kompletnie sobie z nia nie radza.

 9. Duch walki zawodnikow 😆 ? W planach byli Janek ( odmowa ze strony UFC ), Held,  Mamed… Wszyscy zainteresowani chwalili ACB glownie ze wzgledu na :Duke3d:, a teraz zdziwko, ze oczekiwania rosna, a wplywy juz niekoniecznie. Polska gleba jest bardzo zyzna, zwlaszcza jesli chodzi o sporty walki, ale rownoczesnie tak specyficzna, ze "obcy" pokroju UFC czy  ACB, kompletnie sobie z nia nie radza.

  pewnie zerowa promocja z ich strony

  dajcie hajs za walke, bo my wielkie Pany, a nie potrafia sprzedac po 10 biletow

 10. ACB sto gal 0 sprzedanych PPV

  FAME MMA pierwsza gala, ponad 100 tysiecy sprzedanych

  Baysangur tak sie robi hajs mordo

  Alibaba jak chcesz to mogę przyjechać I WSZYSTKIM TYM STERYDIANOM i pATOLLOM  zrobić wklepy życia.

 11. Alibaba jak chcesz to mogę przyjechać I WSZYSTKIM TYM STERYDIANOM i pATOLLOM  zrobić wklepy życia.

  Brat Mahonka i leżysz i kwiczysz.

 12. Duch walki zawodnikow 😆 ? W planach byli Janek ( odmowa ze strony UFC ), Held,  Mamed… Wszyscy zainteresowani chwalili ACB glownie ze wzgledu na :Duke3d:, a teraz zdziwko, ze oczekiwania rosna, a wplywy juz niekoniecznie. Polska gleba jest bardzo zyzna, zwlaszcza jesli chodzi o sporty walki, ale rownoczesnie tak specyficzna, ze "obcy" pokroju UFC czy  ACB, kompletnie sobie z nia nie radza.

  http://fightgame.pl/18-baysangur-edelbiev-organizacja-acb-jj/

  Tutaj jest odpowiedź o co chodzi w przypadku jj.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.