Gala ACB w Londynie odwołana! Wydarzenie, na którym miała mieć miejsce mistrzowska walka Piotra Strusa z Albertem Duraevem oraz trzy inne walki z udziałem polskich wojowników, zaplanowane na 11 sierpnia, nie odbędzie się. Takie informacje podał Artur Mazur na swoim profilu na Twitterze.

To kolejne brytyjskie wydarzenie ACB, którego nie udało się zrealizować. W ubiegłym roku organizacja planowała galę w Newcastle, która została przeniesiona do gdańskiej Ergo Areny. Wtedy powodem zmiany terminu i miejsca wydarzenia był wcześniejszy atak terrorystyczny w Manchesterze i napięta sytuacja na Wyspach. Tym razem jednak powody nie są jeszcze znane.

Na gali ACB 91 swoją szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa organizacji w wadze średniej miał mieć Piotr Strus. Jak poinformowano, starcie Polaka z Duraevem, obecnym mistrzem, przeniesiono na galę w Malmoe, która odbędzie się 25 sierpnia. Poza Strusem, w Londynie mieli się zaprezentować Aslambek Saidov, Maciej Różański Daniel Omielańczuk. Nie wiadomo jednak jak dalej potoczą się losy ich walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.