fot. ACB

Organizacja ACB prezentuje krótką zapowiedź wszystkich czterech pojedynków z karty ACB 91, w których udział wezmą zawodnicy z Polski. Na gali w Londynie swoje kolejne walki dla jednej z największych organizacji MMA na świecie stoczą: Maciej Różański, Aslambek Saidov oraz Daniel Omielańczuk. Walką wieczoru tej gali będzie pojedynek o mistrzowski pas ACB w wadze średniej, o który zmierzą się Albert Duraev i Piotr Strus. Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia.

ACB 91: polish takeover

POLISH TAKEOVER! 🇵🇱 #ACBLondon👑 Piotr Strus makes his sixth appearance in the ACB cage, as he looks to remain unbeaten in his first title challenge against recently crowned middleweight king Albert Duraev!👊🏼 Daniel Omielańczuk looks to move into title contention in the heavyweight division, as he faces former Greco-Roman wrestling world champion, Amir Aliakbari!👀 Former welterweight title contender Aslambek Saidov will hope to secure a second opportunity at the 170lbs crown, as he faces Brazil’s Ciro Rodrigues!🥋 Submission specialist Maciej "Spartan" Różański will hope to climb the middleweight rankings, as he faces perennial contender Abdul-Rakhman Dzhanaev in London.🔥 DON’T MISS THIS!🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #ACBLondon📅 August 11th🏟 Copper Box Arena🎟 bit.ly/ACBLondon

Publiée par ACB sur Mardi 19 juin 2018

8 KOMENTARZE

  1. Mam "małe" obawy o Omielana. Amir to jednak kawał skurczysyna jest. Przewaga wzrostu, zasięgu, wagi + pierdolnięcie w łapie.

  2. Mam "małe" obawy o Omielana. Amir to jednak kawał skurczysyna jest. Przewaga wzrostu, zasięgu, wagi + pierdolnięcie w łapie.

    To pierdolnięcie martwi mnie znacznie mniej niż fakt, że to zapasnik i to nie taki przeciętny. Wierze, że coś tam na niego wykminia i Daniel wyjdzie z tego starcia z tarcza.

  3. To pierdolnięcie martwi mnie znacznie mniej niż fakt, że to zapasnik i to nie taki przeciętny. Wierze, że coś tam na niego wykminia i Daniel wyjdzie z tego starcia z tarcza.

    Trudne zadanie przed nim. Oczywiście trzymam kciuki za Daniela, ale ciężko mi sobie wyobrazić jego rękę w górze.

    Ubić się raczej nie da. Może jakieś poddanie wykręci? Z drugiej strony Amir, nie miał jeszcze okazji walczyć 3 rund, więc tutaj też bym upatrywał jakiejś szansy dla Daniela. Choć jak wiemy w walce z zapaśnikami o "lepszych" warunkach fizycznych Daniel nie czuje się komfortowo i ciężko mu się odnaleźć.

  4. Struś powodzenia ! Aczkolwiek obawiam się zderzenia z kałkazkim dzikiem, który pewnie trenuje z niedźwiedziami a nie normalnymi zawodnikami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.