(Fot. ACB)  Czołowy polski lekki –  Adrian Zieliński (MMA 17-7) nie będzie dobrze wspominał wyjazdu do niemieckiego Stuttgartu na galę ACB 75. Olsztynianin niestety przegrał przez nokaut w rewanżu z Dagestańczykiem Ustarmagomedem Gadzhidaudovem (MMA 10-3) już w pierwszej rundzie.

Pojedynek trwał nieco ponad minutę. Zawodnik Dagestan Fighter Team najpierw naruszył reprezentanta Berkut Arrachion Olsztyn ciosami w stójce, z kolei celnym kolanem pod siatką postawił kropkę nad i. Sędzia Big John McCarthy przerwał rywalizację. Poniżej skrót tej akcji i wideo z walki:

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

2 KOMENTARZE

  1. Sędzia bardzo dobrze postąpił, już jeden Cios może zmienić diametralnie życie, a co jak ktoś jest w pół świadomy i leży na macie, gdyby nie upadł pewnie puscilby 2-3 ciosy max, ale i tak nic by to nie zmieniło. Szkoda Adriana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.