Nowym mistrzem ACB w kategorii półciężkiej został niepokonany Batraz Agnaev (MMA 4-0), który zdemolował w drugiej rundzie doświadczonego Brazylijczyka Thiago Silvę (MMA 19-6) podczas zakończonej przed momentem gali ACB 65 w angielskim Sheffield.

Praktycznie cały pojedynek wyglądał bardzo zachowawczo. Weteran UFC ostrożnie, ale płynnie punktował niskimi kopnięciami i starał się trzymać dystans. Osetyjczyk odpowiadał tylko pojedynczymi ciosami w stójce, jednak cały czas to on wywierał presję i parł do przodu, a Brazylijczyk pracował na wstecznym.

W drugiej odsłonie Agnaev serią soczystych uderzeń rozmiękczył mistrza, trafił celnie prawym sierpowym i postawił kropkę nad i bombami w parterze. Sędzia Herb Dean przerwał walkę na 1,5 minuty przed gongiem kończącym rundę. Poniżej wideo:

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.