Informacja prasowa:

Koniec spekulacji! Łukasz „Raju” Rajewski wystąpi na czerwcowej gali ACA w Łodzi. W wadze lekkiej zawodnik zmierzy się z Łukaszem Koperą, zawodnikiem miejscowym. To nie koniec polskich nazwisk i mocnych lokalnych akcentów na karcie walk ACA 96. W klatce rosyjskiej organizacji, po raz pierwszy, zobaczymy Pawła Pawlaka, którego przeciwnikiem będzie Evgeny Bondar. Gala już 8 czerwca!

Rajewski vs Kopera
Podczas czerwcowej gali Łukasz Kopera (8-3) zadebiutuje w organizacji ACA. Łodzianin zawalczy u siebie i na pewno będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się lokalnym fanom MMA. W październiku zawodnik stoczył mocną walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej podczas FEN 22, ale w trzeciej rundzie musiał uznać wyższość rywala. Wcześniej, aż 6 z 8 zwycięskich walk kończył przed czasem. Rywalem Kopery będzie zawodnik z Płocka. Dla Łukasza Rajewskiego (8-5) to nie będzie pierwszy występ w klatce rosyjskiej organizacji. We wrześniu 2016 roku walka „Raja” z Rasulem Yakhyaevem zakończyła się nieumyślnym faulem Rosjanina i wynikiem no-contest.

Pawlak vs Bondar
Na łódzkiej gali MMA nie mogło zabraknąć Pawła Pawlaka (14-4). Warto przypomnieć, że lokalny zawodnik miał już ofertę od organizacji na walkę. Miało to miejsce w 2016 roku, ale ze względu na kontuzję rywala, Emila Różewskiego, pojedynek w Warszawie nie odbył się. W czerwcu w Łodzi „Plastinho” wejdzie w końcu do klatki ACA i stoczy pojedynek w wadze półśredniej z niepokonanym do niedawna Rosjaninem. Evgeny Bondar (8-1) swoją pierwszą zawodową walkę przegrał w styczniu podczas ACA 91. Wcześniej pewnie punktował przeciwników i pozostawał niepokonany od 2012 roku.

Bilety na ACA 96 już w sprzedaży!
W walce wieczoru gali ACA 96 wystąpi Piotr Strus (13-5), który podczas ostatniej gali organizacji w Polsce skradł serca kibiców na trybunach Torwaru i za swoją walkę zainkasował bonus w wysokości 10 000$. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Bułgar, Svetlozar Savov (18-6), który słynie z szybkich poddań i aż 13 ze swoich 18 zwycięskich walk kończył już w pierwszej rundzie. Na karcie walk ACA 96 znalazło się również miejsce na występ Marcina Helda (25-7) i Daniela Omielańczuka (21-9).

Gala ACA 96 odbędzie się 8 czerwca, w Hali Widowiskowo-Sportowej Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.