W czerwcu w Łodzi zobaczymy dwa pojedynki w wadze ciężkiej. W jednym stawką będzie
prestiżowy pas organizacji ACA. W drugim, Daniel Omielańczuk ponownie zmierzy się z
byłym mistrzem. Tym razem jego rywalem będzie Evgenym Erokhinem.

Daniel Omielańczuk (21-9) wraca do klatki ACA po zwycięskiej walce podczas warszawskiej gali organizacji. Na ACA 92 Omielańczuk wypunktował byłego mistrza kategorii ciężkiej ACB i WFCA, Zelimkhana Umieva. W Łodzi Polak znowu zmierzy się z byłym mistrzem, tym razem WSOF Global.

Evgeny Erokhin (19-6) szeregi rosyjskiej organizacji zasilił dwa lata temu. Rosjanin ostatnią walkę stoczył w grudniu 2018 roku poddając swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Erokhin nie lubi walk na pełnym dystansie i tylko 3 z jego 19 zwycięskich walk kończyły się decyzją sędziów.

Na ACA 96 zobaczymy jeszcze jeden pojedynek w wadze ciężkiej. Będzie to walka o pas mistrzowski organizacji. Evgeniy Goncharov (14-2), były mistrz WFCA, zmierzy się z Tony Johnsonem (13-4). Amerykanin dobrze zaprezentował się przed polską publicznością podczas warszawskiej gali, poddając swojego przeciwnika już w trzeciej minucie walki. Czy w Łodzi „Hulk” sięgnie po pas równie szybko?

Gala ACA 96 odbędzie się 8 czerwca, w sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego. Bilety na galę ACA 96 są już dostępne w sprzedaży na platformie Eventim.pl

KARTA WALK ACA 96, 8 czerwca, Łódź Sport Arena

  • Piotr Strus (13-5) vs Svetlozar Savov (18-6)
  • Evgeniy Goncharov (14-2) vs Tony Johnson (13-4)
  • Marcin Held (25-7) vs TBA
  • Daniel Omielańczuk (21-9) vs Evgeny Erokhin (19-6)
  • Karol Celiński (16-7) vs Luke Barnatt (14-7)
  • Łukasz Rajewski (8-5) vs Łukasz Kopera (8-3)
  • Paweł Pawlak (14-4) vs Evgeny Bondar (8-1)

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.