Nie robimy natychmiastowych rewanżów ale tutaj możemy zrobić wyjątek – Baysangur Edelbiev o decyzji w walce Piotrka Strusa oraz całej gali ACA 92 w Warszawie

17 KOMENTARZE

 1. A może z powodu niezrobienia wagi wprowadzić np.  -1pkt do punktacji jak nieznacznie przekroczona, -2 pkt jak więcej itp.? Bo zabranie kasy to niewystarczająca kara. Gdyby Inrahim ciął do końca, to by padł. Trzeba w jakiś sposób zniwelować przewagę niezrobienia wagi.

 2. 2 gale jeszcze w tym roku w Polsce. Wyjdzie prawie tyle co KSW, tylko sportowo 3 planety wyzej. Piwo Baysangur załatwił, więc jest dobrze. Co do wywiadu, lubię jego poczucie humoru, takie naturalne. "Myślę, że nokaut wieczoru to będzie miał ten, meksykański krol nokautu":beczka:. Czekam na nastepne gale.

 3. A może z powodu niezrobienia wagi wprowadzić np.  -1pkt do punktacji jak nieznacznie przekroczona, -2 pkt jak więcej itp.? Bo zabranie kasy to niewystarczająca kara. Gdyby Inrahim ciął do końca, to by padł. Trzeba w jakiś sposób zniwelować przewagę niezrobienia wagi.

  Rzeczywiście w tej walce można podejrzewać że mogło by to mieć znaczenie w końcówce walki i wygraną dla Piotra.

 4. A może z powodu niezrobienia wagi wprowadzić np.  -1pkt do punktacji jak nieznacznie przekroczona, -2 pkt jak więcej itp.? Bo zabranie kasy to niewystarczająca kara. Gdyby Inrahim ciął do końca, to by padł. Trzeba w jakiś sposób zniwelować przewagę niezrobienia wagi.

  Piotrek w wywiadzie przed walką mówił, że i tak w dniu gali będą ważyli podobnie, więc nie przywiązuje do tego uwagi.

  W ACB jest spory problem z wagami zawodników od dawna i pomysł z ukróceniem tego jakiś musi przyjść poza oczywistym % z gaży. Problem który nie tylko dotyka ACB, więc przydałaby się jakaś odgórna regulacja.

 5. 2 gale jeszcze w tym roku w Polsce. Wyjdzie prawie tyle co KSW, tylko sportowo 3 planety wyzej. Piwo Baysangur załatwił, więc jest dobrze. Co do wywiadu, lubię jego poczucie humoru, takie naturalne. "Myślę, że nokaut wieczoru to będzie miał ten, meksykański krol nokautu":beczka:. Czekam na nastepne gale.

  plany to oni zawsze mieli spore, ale później różnie z tym bywało

  gala na pewno wyszła im dobrze, ale o jakimś wielkim sukcesie trudno mówić, nie było tego nigdzie w telewizji, a bez tego nowych fanów czy sponsorów się nie zdobędzie, do tego sporo krzesełek wolnych było, a torwar to mała hala przecież

 6. plany to oni zawsze mieli spore, ale później różnie z tym bywało

  gala na pewno wyszła im dobrze, ale o jakimś wielkim sukcesie trudno mówić, nie było tego nigdzie w telewizji, a bez tego nowych fanów czy sponsorów się nie zdobędzie, do tego sporo krzesełek wolnych było, a torwar to mała hala przecież

  Nie od razu Kraków zbudowano. Widać, że zmienili podejście. Lepsza promocja, dużo Polskich nazwisk, fb prowadzili po Polsku. W prownaniu do ich polityki jeszcze jako ACB zmiany widać gołym okiem. KSW też zaczynało od walk w klubie. Tyle, że ACA ma nieograniczony budzet, masę dzikow, sam mistrz Kawulski był zobaczyć prawdziwe MMA. Ja myślę, że będzie tylko lepiej, tym bardziej że ludzie przekonali się, że to brodate ACA wcale nie takie straszne. A lepiej chyba zapłacić i zobaczyc 14 walk na dobrym poziomie, niż 8 z czego 2 freaki, a reszta czasu to Borki i szpilki.

 7. Nie od razu Kraków zbudowano. Widać, że zmienili podejście. Lepsza promocja, dużo Polskich nazwisk, fb prowadzili po Polsku. W prownaniu do ich polityki jeszcze jako ACB zmiany widać gołym okiem. KSW też zaczynało od walk w klubie. Tyle, że ACA ma nieograniczony budzet, masę dzikow, sam mistrz Kawulski był zobaczyć prawdziwe MMA. Ja myślę, że będzie tylko lepiej, tym bardziej że ludzie przekonali się, że to brodate ACA wcale nie takie straszne. A lepiej chyba zapłacić i zobaczyc 14 walk na dobrym poziomie, niż 8 z czego 2 freaki, a reszta czasu to Borki i szpilki.

  :goddamnright:

 8. Piotrek w wywiadzie przed walką mówił, że i tak w dniu gali będą ważyli podobnie, więc nie przywiązuje do tego uwagi.

  Mowil ze wniosa tyle samo do klatki czyli 92-93 kg. Dobrze prawisz.

 9. Teraz przesłuchałem wywiadu i mam wrażenie, że niektórzy z dziennikarzy pierwszy raz mieli do czynienia z marką ACA/ACB. Przygotowanie zerowe, pytania wzięte chyba od tego gościa co ostatnio narzekał, że jemu ACA kojarzy się z tym, że jest tam za dużo Czeczenów:facepalm: Ale wstyd za takich "dziennikarzy":wall:

 10. Teraz przesłuchałem wywiadu i mam wrażenie, że niektórzy z dziennikarzy pierwszy raz mieli do czynienia z marką ACA/ACB. Przygotowanie zerowe, pytania wzięte chyba od tego gościa co ostatnio narzekał, że jemu ACA kojarzy się z tym, że jest tam za dużo Czeczenów:facepalm: Ale wstyd za takich "dziennikarzy":wall:

  Dla mnie najlepsze co wylapalem w tych wywiadach. To z Joniakiem jak redaktorka itc zapytała go czy "nie będzie spoczywał z formy":brainoverload:

 11. Dla mnie najlepsze co wylapalem w tych wywiadach. To z Joniakiem jak redaktorka itc zapytała go czy "nie będzie spoczywał z formy":brainoverload:

  Właśnie nadrabiam i czasem uszy więdną:siara:

 12. Nie od razu Kraków zbudowano. Widać, że zmienili podejście. Lepsza promocja, dużo Polskich nazwisk, fb prowadzili po Polsku. W prownaniu do ich polityki jeszcze jako ACB zmiany widać gołym okiem. KSW też zaczynało od walk w klubie. Tyle, że ACA ma nieograniczony budzet, masę dzikow, sam mistrz Kawulski był zobaczyć prawdziwe MMA. Ja myślę, że będzie tylko lepiej, tym bardziej że ludzie przekonali się, że to brodate ACA wcale nie takie straszne. A lepiej chyba zapłacić i zobaczyc 14 walk na dobrym poziomie, niż 8 z czego 2 freaki, a reszta czasu to Borki i szpilki.

  Wstrzymałbym się z tym nieograniczonym budżetem.

 13. Wstrzymałbym się z tym nieograniczonym budżetem.

  organizacja prawie upadła, co chwile gale odwoływali, ale budżet nieograniczony 😀

 14. Wstrzymałbym się z tym nieograniczonym budżetem.

  organizacja prawie upadła, co chwile gale odwoływali, ale budżet nieograniczony 😀

  Akhmat należy do Kadyrova, więc w dużym uproszczeniu można mówić o nieograniczonym budżecie.

 15. Akhmat należy do Kadyrova, więc w dużym uproszczeniu można mówić o nieograniczonym budżecie.

  nie należy, tak Baysangur mówił

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.