Podczas gali ACA 128 przegraną w walce wieczoru poniósł Daniel Omielańczuk (MMA 25-11-1). Polak został rozbity ciosami w trzeciej rundzie przez Evgeny’ego Goncharova (MMA 16-3-0).

Początkowo obaj zawodnicy wymieniali uderzenia w stójce. Omielańczuk był bardzo aktywny na nogach i dobrze pracował kolejnymi ciosami, jednak po dwóch minutach popełnił błąd i znalazł się na plecach w parterze. Z góry Goncharov nie dawał Polakowi szans na podniesienie się i przez cały czas atakował uderzeniami i łokciami.

Już od początku rundy drugiej Goncharov pracował nad sprowadzeniem Omielańczuka do parteru. Szybko mu to wyszło i z góry kontrolował Polaka. Daniel Omielańczuk starał się jeszcze odwrócić losy tego starcia, jednak po raz kolejny to Rosjanin kontrolował walkę.

W pierwszych sekundach rundy trzeciej Goncharov poszedł po obalenie, którego nie zdołał wybronić Omielańczuk. W parterze Rosjanin wykorzystał dominującą pozycję i zmęczenie u Polaka. Z kolejnymi sekundami zadawał następne uderzenia, ostatecznie zasypał Omielańczuka gradem ciosów, co zmuszony był przerwać sędzia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.