Daniel Omielańczuk (MMA 25-10-1) pokonał Daniela Jamesa (MMA 10-6-1) jednogłośną decyzją sędziów w jednej z głównych walk gali ACA 122.

Starcie zaczął Daniel Omielańczuk od sprawdzenia dystansu, który dobrze kontrolował prostymi i kolejnymi kopnięciami na korpus. Z kolejnymi sekundami widać było, że Polak będzie chciał skupiać się na kopnięciach, które za każdym docierały do przeciwnika. James skupiał się głównie na defensywie, unikając ciosów rywala i nie wchodząc z nim w wymiany.

Reprezentant WCA Fight Team z podobnym nastawieniem wyszedł do drugiej odsłony, ze spokojem punktując Daniela Jamesa w stójce. Omielańczuk starał się coraz częściej atakować kombinacjami, dołączając do tego w dalszym ciągu kopnięcia na korpus. Po kolejnym takim kopnięciu Amerykanin zasygnalizował, że będzie na to przygotowany, przechwytując nogę Polaka. W dalszym ciągu James rzadko jednak atakował, prezentując pasywny styl walki.

Już w pierwszych sekundach trzeciej odsłony Omielańczuk spróbował zejścia do parteru, jednak James dobrze to wybronił i przeszedł do klinczu pod siatką, w którym kontrolował przeciwnika pod siatką przez kolejne minuty. Zawodnik WCA Fight Team z uchwytu nie zdołał wyjść do końca ostatniej rundy, mimo krótkiej próby zerwania klinczu i przejścia do wymian.

Dla Polaka był to udany powrót po zeszłorocznej przegranej przez nokaut z Tonym Johnsonem Juniorem. Wcześniej Omielańczuk kontynuował serię czterech wygranych z rzędu, podczas której pokonywał Zelimkhana Umieva, Evgeny’ego Erokhina, Denisa Smoldareva i Tomasa Pakutinskasa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Featherweight

3,150 komentarzy 4,286 polubień

No fajny murzyn
:pociesznymirek:

Odpowiedz polub

Avatar of Navio
Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,446 polubień

W MMA jest tylko jeden Predator.

Odpowiedz polub

G
Guest

To jakiś trend wśród organizacji posiadać na kontrakcie wielkiego murzyna ?

Odpowiedz polub

D
Dossantosufc

Jungle Fight
Lightweight

288 komentarzy 179 polubień

Brawo Danielo, tym razem klatwa wielkiego silnego murzyna nie zadzialala. Czysto teoretycznie chetnie bym Daniela zobaczyl z Defriesem. Swoja droga kogo my jeszcze mamy na niego:
-Tybur
-Narkun (jutrzejszy rewanz_
-Graba - ciekawe co z nim? Kiedy wrocil na polskie podworko mowil, ze chce sie przypomniec polskim kibicom. No i sie przypomnial 1 walka. Chyba sobie dal juz spokoj.

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

23,828 komentarzy 99,987 polubień
Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień

No i pięknie. Daniel sympatyczny facet. Szkoda, że dziecko choruje. Niech mu się wiedzie

Odpowiedz 1 Like

Avatar of roundone
roundone

BAMMA
Bantamweight

790 komentarzy 872 polubień

To jakiś trend wśród organizacji posiadać na kontrakcie wielkiego murzyna ?

Wielkie duże mudziny nie wiadomo z kad zawsze się opłacają są silne w 90%chuja potrafią

Odpowiedz polub