Daniel Omielańczuk (MMA 25-10-1) pokonał Daniela Jamesa (MMA 10-6-1) jednogłośną decyzją sędziów w jednej z głównych walk gali ACA 122.

Starcie zaczął Daniel Omielańczuk od sprawdzenia dystansu, który dobrze kontrolował prostymi i kolejnymi kopnięciami na korpus. Z kolejnymi sekundami widać było, że Polak będzie chciał skupiać się na kopnięciach, które za każdym docierały do przeciwnika. James skupiał się głównie na defensywie, unikając ciosów rywala i nie wchodząc z nim w wymiany.

Reprezentant WCA Fight Team z podobnym nastawieniem wyszedł do drugiej odsłony, ze spokojem punktując Daniela Jamesa w stójce. Omielańczuk starał się coraz częściej atakować kombinacjami, dołączając do tego w dalszym ciągu kopnięcia na korpus. Po kolejnym takim kopnięciu Amerykanin zasygnalizował, że będzie na to przygotowany, przechwytując nogę Polaka. W dalszym ciągu James rzadko jednak atakował, prezentując pasywny styl walki.

Już w pierwszych sekundach trzeciej odsłony Omielańczuk spróbował zejścia do parteru, jednak James dobrze to wybronił i przeszedł do klinczu pod siatką, w którym kontrolował przeciwnika pod siatką przez kolejne minuty. Zawodnik WCA Fight Team z uchwytu nie zdołał wyjść do końca ostatniej rundy, mimo krótkiej próby zerwania klinczu i przejścia do wymian.

Dla Polaka był to udany powrót po zeszłorocznej przegranej przez nokaut z Tonym Johnsonem Juniorem. Wcześniej Omielańczuk kontynuował serię czterech wygranych z rzędu, podczas której pokonywał Zelimkhana Umieva, Evgeny’ego Erokhina, Denisa Smoldareva i Tomasa Pakutinskasa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jeffrey_

Legacy FC
Flyweight

1,805 komentarzy 2,043 polubień

No fajny murzyn
:pociesznymirek:

Odpowiedz polub

Navio

Maximum FC
Light Heavyweight

1,659 komentarzy 1,832 polubień

W MMA jest tylko jeden Predator.

Odpowiedz polub

VendettaNH

Jungle Fight
Welterweight

338 komentarzy 1,067 polubień

To jakiś trend wśród organizacji posiadać na kontrakcie wielkiego murzyna ?

Odpowiedz polub

D
Dossantosufc

Oplot Challenge
Heavyweight

167 komentarzy 111 polubień

Brawo Danielo, tym razem klatwa wielkiego silnego murzyna nie zadzialala. Czysto teoretycznie chetnie bym Daniela zobaczyl z Defriesem. Swoja droga kogo my jeszcze mamy na niego:
-Tybur
-Narkun (jutrzejszy rewanz_
-Graba - ciekawe co z nim? Kiedy wrocil na polskie podworko mowil, ze chce sie przypomniec polskim kibicom. No i sie przypomnial 1 walka. Chyba sobie dal juz spokoj.

Odpowiedz polub

andrzej_t.

UFC
Middleweight

12,716 komentarzy 26,421 polubień
Boxerross

BAMMA
Light Heavyweight

987 komentarzy 1,358 polubień

No i pięknie. Daniel sympatyczny facet. Szkoda, że dziecko choruje. Niech mu się wiedzie

Odpowiedz 1 Like

roundone

Jungle Fight
Light Heavyweight

395 komentarzy 343 polubień

To jakiś trend wśród organizacji posiadać na kontrakcie wielkiego murzyna ?

Wielkie duże mudziny nie wiadomo z kad zawsze się opłacają są silne w 90%chuja potrafią

Odpowiedz polub