Magomedrasul Khasbulaev (MMA 33-8-0) został nowym mistrzem kategorii średniej podczas gali ACA 120. „Frodo” w czwartej rundzie poddał Felipe Froesa (MMA 20-5-0).

Zawodnik z Rosji od początku starcia dobrze prezentował się stójkowo, jak i zapaśniczo. W czwartej odsłonie mocno naruszył Brazylijczyka obszernym sierpem, po którym ten osunał się na matę. Khasbulaev szybko przeszedł do dosiadu, a chwilę później był już za plecami przeciwnika, którego założył duszenie. Wijący się Froes odklepał, co szybko chciał przerwać sędzie, jednak ewidentnie miał problem z powstrzymaniem Rosjanina.

„Frodo” zwyciężył piątą walkę z rzędu. W poprzednich pojedynkach pokonywał Levana Makashviliego, Alexandre Bezerrę, Mukhameda Kokova i Roba Emersona. Ostatnią przegraną poniósł w maju 2018 roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Salmanem Zhamaldaevem.

„Saiyajin” przegrał po raz pierwszy od sierpnia 2018 roku. Po przegranej z Kurbanem Taygibovem Brazylijczyk stoczył cztery udane pojedynki, podczas których pokonywał kolejno Saifullę Dzhabrailova, Frantza Slioę, Salmana Zhamaldaeva i Marata Balaeva.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

18,339 komentarzy 28,750 polubień
Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,806 polubień

Jak taki dobry to niech się bije z Mamedem w ksw

Odpowiedz polub

Avatar of flyingleb
flyingleb

WSOF
Strawweight

3,069 komentarzy 8,282 polubień

Chłop się zapomniał i chciał tylko urwać łeb niewiernego.

Odpowiedz polub