Magomedrasul Khasbulaev (MMA 33-8-0) został nowym mistrzem kategorii średniej podczas gali ACA 120. „Frodo” w czwartej rundzie poddał Felipe Froesa (MMA 20-5-0).

Zawodnik z Rosji od początku starcia dobrze prezentował się stójkowo, jak i zapaśniczo. W czwartej odsłonie mocno naruszył Brazylijczyka obszernym sierpem, po którym ten osunał się na matę. Khasbulaev szybko przeszedł do dosiadu, a chwilę później był już za plecami przeciwnika, którego założył duszenie. Wijący się Froes odklepał, co szybko chciał przerwać sędzie, jednak ewidentnie miał problem z powstrzymaniem Rosjanina.

„Frodo” zwyciężył piątą walkę z rzędu. W poprzednich pojedynkach pokonywał Levana Makashviliego, Alexandre Bezerrę, Mukhameda Kokova i Roba Emersona. Ostatnią przegraną poniósł w maju 2018 roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Salmanem Zhamaldaevem.

„Saiyajin” przegrał po raz pierwszy od sierpnia 2018 roku. Po przegranej z Kurbanem Taygibovem Brazylijczyk stoczył cztery udane pojedynki, podczas których pokonywał kolejno Saifullę Dzhabrailova, Frantza Slioę, Salmana Zhamaldaeva i Marata Balaeva.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

HubiSSJ3

UFC </br><b> Heavyweight</b>

18,698 komentarzy 15,012 polubień
99picks

WSOF </br><b> Welterweight</b>

3,284 komentarzy 2,079 polubień

Jak taki dobry to niech się bije z Mamedem w ksw

Odpowiedz polub

flyingleb

Jungle Fight</br><b> Light Heavyweight</b>

398 komentarzy 658 polubień

Chłop się zapomniał i chciał tylko urwać łeb niewiernego.

Odpowiedz polub