Organizacja UFC ogłosiła kolejne zestawienie na majową galę. Naprzeciw siebie staną Ghańczyk Abdul Razak Alhassan oraz Brazylijczyk Bruno Ferreira. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej. Lokalizacja gali, która będzie miała miejsce 20 maja nie jest jeszcze znana.

Alhassan (MMA 12-5) ma na swoim koncie 11 walk w oktagonie amerykańskiego giganta, a jego rekord wynosi 6-5. 37-latek miał już okazję zawalczyć w tym roku, pokonując Claudio Ribeiro przez nokaut na styczniowym wydarzeniu. Do jego najcenniejszych zwycięstw zaliczyć można Niko Price’a oraz Sabaha Homasiego. W lutym 2022 uległ Joaquinowi Buckleyowi przez niejednogłośną decyzję sędziów po bardzo wyrównanym starciu. Na konferencji prasowej po ostatniej walce w zabawny sposób wyraził chęć rewanżu z Amerykaninem.

W drugim narożniku stanie brazylijski „Hulk”. Jego pseudonim znalazł swoje odzwierciedlenie już podczas debiutu 30-latka w organizacji. Wówczas w sensacyjny, a zarazem brutalny sposób, rozprawił się z faworyzowanym przez większość Gregorym Rodriguesem, już w pierwszej rundzie pojedynku. Co ciekawe, Ferreira (MMA 10-0) wskoczył wtedy na zastępstwo z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem. Wszystkie dotychczasowe starcia zakończył przed czasem (7 KO, 3 Sub). Do UFC trafił dzięki znokautowaniu Leona Aliu w DWCS, a jakżeby inaczej, już w pierwszej rundzie walki.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

ShavkatCHAMP

Jungle Fight
Bantamweight

211 komentarzy 315 polubień


Organizacja UFC ogłosiła kolejne zestawienie na majową galę. Naprzeciw siebie staną Ghańczyk Abdul Razak Alhassan oraz Brazylijczyk Bruno Ferreira. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej. Lokalizacja gali, która będzie miała miejsce 20 maja nie jest jeszcze znana.

Alhassan (MMA 12-5) ma na swoim koncie 11 walk w oktagonie amerykańskiego giganta, a jego rekord wynosi 6-5. 37-latek miał już okazję zawalczyć w tym roku, pokonując Claudio Ribeiro przez nokaut na styczniowym wydarzeniu. Do jego najcenniejszych zwycięstw zaliczyć można Niko Price'a oraz Sabaha Homasiego. W lutym 2022 uległ Joaquinowi Buckleyowi przez niejednogłośną decyzję sędziów po bardzo wyrównanym starciu. Na konferencji prasowej po ostatniej walce w zabawny sposób wyraził chęć rewanżu z Amerykaninem.

W drugim narożniku stanie brazylijski "Hulk". Jego pseudonim znalazł swoje odzwierciedlenie już podczas debiutu 30-latka w organizacji. Wówczas w sensacyjny, a zarazem brutalny sposób, rozprawił się z faworyzowanym przez większość Gregorym Rodriguesem, już w pierwszej rundzie pojedynku. Co ciekawe, Ferreira (MMA 10-0) wskoczył wtedy na zastępstwo z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem. Wszystkie dotychczasowe starcia zakończył przed czasem (7 KO, 3 Sub). Do UFC trafił dzięki znokautowaniu Leona Aliu w DWCS, a jakżeby inaczej, już w pierwszej rundzie walki.

Odpowiedz polub

click to expand...