Mało kto spodziewał się takiego rozwiązania tego pojedynku. Zach Freeman, który na co dzień jest sprzedawcą poddał jeden z największych talentów jakie widział świat MMA. Freeman podłączył młodego Amerykanina ciosem podbródkowym, po czym zaczął pracować nad duszeniem. Ostatecznie Freeman poddał Pico przez duszenie d’Arce.

38 KOMENTARZE

 1. Szkoda, bo kupiłem bilet pierwszej klasy na hype train Picolino. Podszedł ambicjonalnie do 1 walki, chciał przyzwoitego przeciwnika i się mocno przejechał. Pierdolę, na ten moment nie wysiadam i jadę dalej.

 2. Ja od początku nie wiedziałem skąd ten cały hype, na media treningu technika u Pico była mocno podejrzana. Na dodatek wyglądał jak krasnal przy Freemanie.

 3. Mnie nie zszokowali. Dopiero wczoraj się dowiedziałem, że dwaj tacy zawodnicy istnieją :fjedzia:

 4. Mnie nie zszokowali. Dopiero wczoraj się dowiedziałem, że dwaj tacy zawodnicy istnieją :fjedzia:

  Hahah to samo u mnie 😀

 5. Pico dostał wpierdol stulecia od kolesia co po 8 godzinnej pracy idzie na trening.

  Pico przegrał, mogło być na odwrót, chyba nie skreślasz młodego z powodu nieudanego debiutu w którym został pokonany przez dość dobrego zawodnika?

 6. Pico przegrał, mogło być na odwrót, chyba nie skreślasz młodego z powodu nieudanego debiutu w którym został pokonany przez dość dobrego zawodnika?

  Nie skreślam go, ta walka mu może bardzo pomóc w przyszłości o ile wyciągnie odpowiednie wnioski. Z drugiej strony to był jeden z najbardziej nie udanych debiutów w historii MMA.

 7. Z drugiej strony to był jeden z najbardziej nie udanych debiutów w historii MMA.

  Być może dzięki temu będzie to odpowiedni impuls, by podwoić wysiłki i wystartować z sukcesem. Zobaczymy, ja mu dobrze życzę – jak i każdemu zawodnikowi.

 8. Nie skreślam go, ta walka mu może bardzo pomóc w przyszłości o ile wyciągnie odpowiednie wnioski. Z drugiej strony to był jeden z najbardziej nie udanych debiutów w historii MMA.

  Najlepszy debiut mial @Arlovski jak  Datsik swoim KOsem ufundowal Andreiowi szklanna szczene na cala reszte kariery :d

 9. Ulubiona część tej gali. Jak z młodego robią chuj wie kogo a tu wchodzi "who da fuck is that guy" i robi z niego marmoladę.

 10. Do tej pory myślałem, że jest tylko jeden prawilny Freeman. Nic dziwnego, że dojebał typa, po 8h tyrania w sklepie, musi nieźle rozładowywać wkurw na sali.

 11. Nie ma co się pastwić nad małolatem i grzebać jego talentu już na starcie. Chłopak miał pecha i tyle. Naciął się na strzała, a później zabrakło doświadczenia, by to przetrwać. Niejaka Kryśka Cyborg także przegrała w swoim debiucie przez suba i to w mniej niż 2 minuty. Pewnie też wtedy były mądrale mówiące, że z baby nic nie będzie…

 12. Nie ma co się pastwić nad małolatem i grzebać jego talentu już na starcie. Chłopak miał pecha i tyle. Naciął się na strzała, a później zabrakło doświadczenia, by to przetrwać. Niejaka Kryśka Cyborg także przegrała w swoim debiucie przez suba i to w mniej niż 2 minuty. Pewnie też wtedy były mądrale mówiące, że z baby nic nie będzie…

  No nic z niej nie było ….dopóki nie został facetem

 13. Może lekko nie w temacie ale kim jest do jasnej cholery Aaron Pico?

  Były zapaśnik i bokser ale dlaczego został okrzyknięty największym obecnie talentem w mma to nie mam pojęcia. Do kadry zapaśniczej na Igrzyska Olimpijskie sie nie załapał a w boksie też niewiadomo jakich sukcesów nie miał więc skąd ten cały hype na niego ? Są zawodnicy, którzy mają podobne osiągnięcia do niego

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.