Aaron Pico (2-1) bez najmniejszych problemów poradził sobie z Shanem Kruchtenem (12-4), nokautując go piekielnie mocnym ciosem na korpus w zaledwie 37 sekund.

https://twitter.com/FancyCombat/status/954909616411996160

11 KOMENTARZE

 1. Ja tam gościowi mocno kibicuje i wierzę. Nie ogarniam ludzi skreslajacych po jednej porażce w MMA. W chuj szanuje, bo zaczął z naprawdę wysokiej półki, a nie od kelnerów. Chociaż mógł być tak prowadzony, Bellatorowi byłoby to nawet na rękę .

 2. Ja tam gościowi mocno kibicuje i wierzę. Nie ogarniam ludzi skreslajacych po jednej porażce w MMA. W chuj szanuje, bo zaczął z naprawdę wysokiej półki, a nie od kelnerów. Chociaż mógł być tak prowadzony, Bellatorowi byłoby to nawet na rękę .

  Mam takie samo zdanie! Zreszta tylko chyba ja mowilem( no moze ktos jeszcze byl) ze mlodziak sie odbije i nie ma co go skreslac… Wiekszosc jak to Cohones- szydera i pisanie o jakims peknietym balonie… Styl walki ma taki jak uwielbiam u fighterow tak wiec kibicuje!

 3. Mam takie samo zdanie! Zreszta tylko chyba ja mowilem( no moze ktos jeszcze byl) ze mlodziak sie odbije i nie ma co go skreslac… Wiekszosc jak to Cohones- szydera i pisanie o jakims peknietym balonie… Styl walki ma taki jak uwielbiam u fighterow tak wiec kibicuje!

  DC go namaścił, więc będzie wymiatał.

 4. kiedy do ufc?

  Hehe chyba ma dożywotni kontrakt z bellatorem 😀 wątpie żeby go puścili, kreują go na największą gwiazdę.

  Chciałbym go zobaczyć z Khabibem w lekkiej

 5. Hehe chyba ma dożywotni kontrakt z bellatorem 😀 wątpie żeby go puścili, kreują go na największą gwiazdę.

  Chciałbym go zobaczyć z Khabibem w lekkiej

  Pojebalo Cie morda???? Pico to mikrus i on nawet na piorkowa jest za maly a Ty go wysylasz do lekkiej na Khabiba? Jego debiut tez to pokazal ze lekka to byl niewypal… Powinien ciac do 61 choc nie wiem z ilu schodzi wogole jak zaczyna przygotowania.

 6. Pojebalo Cie morda???? Pico to mikrus i on nawet na piorkowa jest za maly a Ty go wysylasz do lekkiej na Khabiba? Jego debiut tez to pokazal ze lekka to byl niewypal… Powinien ciac do 61 choc nie wiem z ilu schodzi wogole jak zaczyna przygotowania.

  Debiut tu był wypadek przy pracy ale jestem ciekawy co pokaże w następnych walkach 🙂

 7. Złapie doświadczenie, wyrobi nazwisko i pójdzie do UFC. Chłopaki z AKA na pewno nie pozwolili mu się wjebać w jakiś cyrograf z Bellatorem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.