Aaron Pico poniósł drugą porażkę w zawodowej karierze MMA. Na gali Bellator 214 został znokautowany w brutalny sposób przez Henry’ego Corralesa. Cała walka potrwała zaledwie 67 sekund.

Młody Amerykanin świetnie rozpoczął pojedynek z Corralesem. Uderzał kombinacjami, by w końcu trafić mocnym podbródkowym, po którym Henry upadł na deski. Pico doskoczył do przeciwnika, szukając skończenia przez nokaut, jednak doświadczony Corrales szybko uciekł z tarapatów. Walka wróciła do stójki, a zawodnicy poszli na całość i wywiązała się szaleńcza wymiana ciosów. Obaj bili celnie i mocno, ale decydujący cios zadał Henry Corrales. Trafił Aarona prawym sierpowym, po którym ten padł znokautowany na ziemię.

32 KOMENTARZE

 1. Pico jeszcze głupi i niedoświadczony. Podpalił się, musi wyciągać jak najwięcej wniosków z takich porażek, ale umiejętności ma ogromne. Będą z niego ludzie, wierzę w to.

 2. Wbijam przypadkiem do ziomka Rogana a tam drą pizdy. Myślałem że jakiegoś Van Damma odjebał a tu zonk śmierć psychiczna, takiej rysy nie wyleczy.

 3. Dobra ta największa nadzieja światowego mma.

  Taka nie za dobra.

  Podobna z niego nadzieja jak w Polsce z Kiełka (Polish Prospect :beer:), tylko że to dopiero początek zjazdu formy.

  Będzie już tylko gorzej wg mnie.

 4. to mi uświadamia jak MMA to kurewsko ciężki sport…gość ma wszystko by osiągnąc sukces : super bokser, super zapaśnik, 22 lata. Ale może być chuj z tego, bo nie ma IQ w walce. Gdy już "nabierze doświadczenia" to może być za późno bo jego szczęka będzie szklana bardziej od arlovskiego

 5. TJ i Pico dwóch samozwańczych największych skurwieli w MMA, a obaj padają łącznie w mniej niż dwie minuty.

  Może niech ich tam nauczą defensywy.

 6. ale budują tego Pico w tym Bellatorze…Scott Cooker geniusz, a moze sam Pico narwany (podobnie jak kolega Snake…)

 7. Młody ma dalej niesamowite umiejętności jak na swój wiek. Ja bym go jeszcze nie skreślał. Zawalczył jak debil, ale można to usprawiedliwić młodym wiekiem i małym obyciem z oktagonem. Czas pokaże. Ten nokaut może mu wyjść na dobre.

 8. Słabo jak na największy talent ever. Choć kibice zadowoleni, lubią takie nokauty

  Największy talent ever w wieku 22 lat rozkurwiał każdego jak leci, a rok później zmusił do klepania po ciosach Szoguna zostając najmłodszym mistrzem UFC :jjsmile:

 9. Mając takie umiejętności głupim jest wdawać się w bójkę gdzie szanse się wyrównują, zwłaszcza że Aron w tej wymianie przyjął już trochę na głowę. Ok, mógł zacząć w ten sposób ale gdy przeciwnik zaczął celnie odpowiadać powinien wykorzystać swoje zapasy. Mam nadzieję że wyciągnie wnioski na przyszłość i nie wysiadam jeszcze z pociągu

 10. A co ty w @defthomas sie bawisz? 😆

  Tylko sobie śmieszkuje 😀 trzymałem kciuki za tego dzieciaka, na pewno zajdzie jeszcze daleko, szkoda rekordu, za szybko go wypuścili na głęboką wodę, mógł nabrać doświadczenia w mniejszych organizacjach, umiejętności ma wielkie, przegrywa po prostu przez brak doświadczenia.

 11. Tylko sobie śmieszkuje 😀 trzymałem kciuki za tego dzieciaka, na pewno zajdzie jeszcze daleko, szkoda rekordu, za szybko go wypuścili na głęboką wodę, mógł nabrać doświadczenia w mniejszych organizacjach, umiejętności ma wielkie, przegrywa po prostu przez brak doświadczenia.

  Ja odnioslem sie do zdublowanego postu:)

 12. Ja odnioslem sie do zdublowanego postu:)

  To nie jest łatwa sztuka. Wiesz jak szybko trzeba naciskać przycisk Napisz żeby zrobić dubla?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.