myphoto(3)

Zawody odbyły się w ostatnią niedzielę (06.12.09) w Sochaczewie. Poniżej wyniki i krótka relacj:

W zawodach brało udział 91 zawodników z całej Polski. Tym razem tylko trzech (z niewłaściwymi badaniami ) zostało niedopuszczonych do zawodów.  Po raz pierwszy odbyła się walka pań w pełnej formule MMA.

Drużynowo w zawodach zwyciężyli:

Ograniczona Formuła Junior
1.Dragon Fight Club Sochaczew
2.RKT Radom
3.Shi Kon Łódż

Ograniczona Formuła Senior
1.MMA Okniński Team

Pełna Formuła MMA
1.Gracie Barra Łódż
2.RKT Radom

W całych zawodach
1.MMA Okniński Team
2.Dragon Fight Club Sochaczew
3.Gracie Barra Łódż

POJEDYNCZE WALKI

72kg
Gniadkowski Andrzej Copa Cabana  – Pruś Maciej Spartakus    Ograniczona Formuła

Pierwsza walka Pań do 72kg
Wiśniewska Marta Copa Cabana – Zdybel Kasia Nastula Club   Pełne MMA

77kg
Kula Jan Spartakus – Zięba Tomasz Iron Dragon   Pełne MMA
Serwatko Arek Spartakus -Grzyb Arek Copa Cabana W-wa  Pełne MMA

84kg
Tatarek Mateusz Iron Drago Mielec – Kaczmarek Michał MMA Okniński Ograniczona Formuła
93kg
Freitag Marcin Walka Gniezno – Chwiej Adrian Iron Dragon Mielec  Pełne MMA

Ograniczona Formuła  Junior

60kg
1.Gajewski Kuba RKT Radom
2 Pączek Piotr ATW Gdańsk

65kg
1.Zawadzki Damian RKT Radom
2.Kosiński Piotr Shi Kon Łódż
3.Liberadzki Adam Dragon Fight Club

72kg
1.Madura Mateusz Sherwood Warriors Dębica
2.Klat Łukasz Shi Kon Łódż
3.Gdaniec S. GDYNIA
4.Bułyk Tomasz GŁD Team Piła

77kg
1.Barciński Damian OSS Sochaczew
2.Stefaniak Tomasz Dragon Fight Club Sochaczew
3.Mróz Piotr MMA Team Piła
4.Krakowiak Marcin SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki
5.Frączek Bartosz Copa Cabana / Rosomak

84kg
1.Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódż
2.Kryszkiewicz Jędrzej MMA Ostrów Wielkopolski
3.Baran Dominik GŁDT Team Piła
4.Gorczycz Tomasz  Gracie Barra Łódż

93kg
1.Ciepliński Grzegorz Dragon Fight Club Sochaczew
2.Wybór Paweł Shi Kon Łódz
3.Ryński Sebastian Dragon Fight Club Sochaczew

Ograniczona Formuła Senior

65kg
1.Zieliński Piotr MMA Team Ełk
2.Forysiak Kamil Shi Kon Łódż
3.Grochowski Łukasz MMA Sielce
4.Chabiera Krzysztof Piaseczno

72kg
1.Wojcieszak Tomasz KSWFC Piła GŁD Team
2.Ziółkowski Marian MMA Okniński
3.Korżyński Emil Suwałki
4.Adamczyk Robert Strefa Walki Konin
4.Zajączkowski Michał SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki

77kg
1.Świderski Adam Gracie Barra ŁÓDŻ
2.Kaczorowski Kamil MMA Okniński W-wa
3.Kaczmarek Bartosz Biała Podlaska
4.Sielewicz Marcin ATW Gdańsk
4.Sępkowski Rafał Palestra W-wa

84kg
1.Cieślik Marek MMA Okniński W-wa
2.Bańkowski Kuba Nastula Club
3.Wysocki Piotr MMA Oknińsiki Sielce
4. Firląg Kuba MMA Okniński W-wa

93kg
1.Kaczyński Piotr Dragon Fight Club Sochaczew
2.Mikus Wojciech MMA Okniński W-wa
3.Ostrowski Mateusz Berserkers Team Łódż
4.Sobański Marcin GŁDT Team Piła
4.Kopeć Wojciech Skierniewicki Club Karate

+93kg OPEN
1.Sosnowski Maciej Berserkers Team Olsztyn
2.Powróż Paweł MMA Okniński W-wa
3.Gajewski Krzysztof Spartakus

Pełna Formuła MMA

65kg
1.Chabiera Krzysztof Piaseczno
2.Malczewski Mateusz Sherwood Warriors

72kg
1.Białczak Emil RKT Radom
2. Łebkowski Kamil Żuromin
3.Pietrzykowski Kamil Shi Kon Łódż
4.Matuszewski Przemysław Skierniewicki Klub Karate
4.Shamsadov Korado F.C Nowy Dwór

77kg
1.Zawadzki Mateusz MMA Team Ełk
2.Lejwoda Kuba Palestra W-wa
3.Wachnik Kamil RKT Radom
4.Orzechowski Maciej Swidnica
4.Visaitow Magomed FC Nowy Dwór Mazowiecki
4.Pietrzak Tomasz Towarzystwo Atletyczne Rozum Krotoszyn

84kg
1.Kurczewski Bartłomiej Gracie Barra Łódż
2.Siebieranski Piotr Mielec
3.Odzimkoski Albert RKT Radom
4.Spychalski Bartosz MMA Ostrów Wielkopolski
4.Prokurat Daniel Palestra W-wa
5.Kostrubiec Marcin GŁD Team Piła
5.Jatczak Michał Nastula club
5.Kraśko Andrzej Biała Podlaska
5.Jotko Krzysztof Okniński MMA W-wa
5.Parzycki Bartosz Nastula Club

93kg
1.Naruszczka Marcin Okniński MMA W-wa
2.Szymuszowski Kamil Gracie Barra Łódż
3.Strus Piotr Nastula Club
4.Dałek Mariusz Tryiumfator Łódż
4.Rorawski Marcin Nastula Club
4.Kożuszny Włodek Iron Dragon

+93 OPEN
1.Wójcik Marcin KSW FC Piła GŁD Team
2.Lech Hubert Spartakus Rzeszów
3.Bajor Szymon Spartakus Rzeszów
4.Wysocki Wojciech Nastula Club
4.Jankowski Łukasz Fight Club Nowy Dwór Mazowiecki

Zawodu odbyły się pod patronatem firm:

Pit Bull West Coast
OLIMP-SPORT NUTRION
ASAMI – przedstawiciela na Polskę firmy Fairtex.
BAKOMA
PORIDA Sprzęt sportowy

Gniodkowski

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.