Zawodnik bytomskiego South Legion – półśredni Mariusz Radziszewski (MMA 7-9-1) wystąpi 1 października na gali Ultimate Generation Combat 28, która odbędzie się w kanadyjskim Montrealu. Rywalem bytomianina będzie reprezentant gospodarzy – Nordine Taleb (MMA 4-1), trenujący na co dzień w gymie Tristar Vale Tudo. Kanadyjczyk stoczył w tym roku tylko jedną walkę, w której szybko znokautował wysokim kopnięciem weterana Ring Of Combat – Johna Salgado (MMA 4-7-1).

Z kolei Radzik w 2011 roku nie próżnuje i będzie to już jego piąty pojedynek. Ostatnie dwa występy miały miejsce na niedawnym Grand Prix Global – East Europe, turnieju organizowanym przez rosyjską federację ProFC. Na ringu w Kiszyniowie w półfinale Mariusz totalnie zdominował Pavla Bechtolda (MMA 5-5), ostatecznie poddając Czecha skrętówką. Zaś w konfrontacji finałowej uległ na punkty mocnemu sambiście – Mołdawianinowi Vladowi Popovskiyemu (MMA 2-0).

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

6 KOMENTARZE

  1. Szczere powodzenia, aczkolwiek wygląda to raczej na budowanie rekordu przez Kanadyjczyka, oby Mariusz pokrzyżował te plany…

  2. Radzik nie jest chyba dobrym zawodnikiem na budowanie rekordu:)
    Swoją drogą nie spodziewałem się że pojedzie walczyć za ocean:P

  3. Szkoda. Niestety, ale Boniecki będzie na budowanie rekordu Kanadyjczyka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.