Powrót Mameda Khalidova do szatni po walce z Tomaszem Narkunem na KSW 46:

21 KOMENTARZE

 1. To naturalna kolej rzeczy w życiu i sporcie.  Mamed to inteligentny facet, na pewno się odnajdzie, dobrze byłoby gdyby pozostał przy mma w jakiejś innej roli.

 2. co to za idiota z tym mikrofonem do niego podbił? zajebiste wyczucie sytuacji :matt:

  I ten gest 'dobra to ja wypierdalam'

  Polski Rogan kuhwa!

 3. Pani Ratownik zdrowa kobita. A Mameda żal, widać że następuje zmiana warty. Szacun za te wszystkie walki. Właściwie tylko z Azizem odwalił lipę a tak to zawsze sztos.

 4. Nie masz serca

  Mam ale bez przesady.

  A na królu lwie plakales?

  Bylem w kinie za dzieciaka ale bylismy cala klasa to chyba nie. Udawalem raczej twardego:???:

 5. Bylem w kinie za dzieciaka ale bylismy cala klasa to chyba nie. Udawalem raczej twardego:???:

  K*rwa ja troche plakalem :jon:

 6. Szkoda mameda, a najbardziej tego, że zakończył karierę po walce z narkunem…. jakby to była przegrana ze scottem askamem to spoko, ale narkun ??…

 7. Szkoda mameda, a najbardziej tego, że zakończył karierę po walce z narkunem…. jakby to była przegrana ze scottem askamem to spoko, ale narkun ??…

  Możesz rozwinać. Co z tego, że zakończył karierę po przegranej z Narkunem. Uważasz, że Askham jest kilka klas lepszy od Tomasza i przegrana z Anglikiem to nie wstyd jak z Narkunem?

 8. Możesz rozwinać. Co z tego, że zakończył karierę po przegranej z Narkunem. Uważasz, że Askham jest kilka klas lepszy od Tomasza i przegrana z Anglikiem to nie wstyd jak z Narkunem?

  Dokładnie tak.

 9. Mnie niestety za nic nie chwyta. Może 5 lat temu byłoby inaczej. Mamed spędził najlepsze lata w ciepłym kurwidołku i w sumie nie wiadomo jak dobry był na prawdę. Po akcji "Strikeforce" moje zainteresowanie jego osobą zaczęło spadać, aż w końcu po walce z Azizem Fikajłow w ogóle stał mi się obojętny jak z resztą całe krs1, którego od tamtej gali nie oglądam. :fjedzia:

 10. z Narkunem dałby radę jakby trochę niższa waga była. Przewaga warunków robiła robotę.

  Zaraz skończy Pudzian, dwa filary KSW.

   Dziś czytam nagłówek (nie odpalałem filmiku i nie wiem kto to jest, mam to głęboko w D), że jakiś RED za pół roku udusi Popka… za pół roku to nie moja dyscyplina już w takim razie będzie.  Popka to słuchałem jeszcze, bo  nawet zabawne miał kawałki, ale to teraz to on ma być filarem? i jakiś RED? Co on, za pół roku zacznie treningi, żeby tego Popka udusić? To policzek dla zawodników i kibiców, że taka wypowiedź trafia przy okazji TAKIEJ gali.

   Chyba razem z Mamedem się zestarzałem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.