Mirosław Okniński o walce Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim:

14 KOMENTARZE

 1. @defthomas da radę pogadać z głównym sponsorem żeby podrzucili nową czapkę dla @Unscarred bo starą chyba zgubił.

  Ten Okniński to jest cymbał w Polsce numer jeden. Podobnie  się "wypowiada" niczym Artur Bińkowski.

  Ale Mirasa pan nie obrażaj!

 2. Mirek często dobrze gada 🙂 ale często wychodzi też na prostaka i przygłupa jak w tym wywiadzie :DC: Ale i tak #teamMirek pokonał nowotwór to pokona i sprzedawce drogich skór :mamed:

 3. Jaki by Trener Okniński nie był to można go albo kochać albo nie znosić, ciężko o coś pomiędzy :D. Tak czy inaczej nie jest postacią bezbarwną i dodaje kolorytu naszej scenie MMA już od wielu lat. 100 lat w zdrowiu Trenerze.

 4. Jaki by Trener Okniński nie był to można go albo kochać albo nie znosić, ciężko o coś pomiędzy :D. Tak czy inaczej nie jest postacią bezbarwną i dodaje kolorytu naszej scenie MMA już od wielu lat. 100 lat w zdrowiu Trenerze.

  Ja się Rączkowska przychylam do @Swebs że Mirek nieraz dobrze I fajnie gada. Równie często wychodzi na prostaka i przygłupa co niestety ma miejsce, może choroba robi swoje. Powrotu zatem do formy fizycznej i tej dobrej psyychicznej !

 5. Ja się Rączkowska przychylam do @Swebs że Mirek nieraz dobrze I fajnie gada. Równie często wychodzi na prostaka i przygłupa co niestety ma miejsce, może choroba robi swoje. Powrotu zatem do formy fizycznej i tej dobrej psyychicznej !

  Rączkowska? Ta i tamta Renata? To Ty??? To Wy???

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.