Mamed Khalidov na media treningu przed galą KSW 46 o kontrowersyjnych tematach, jakie pojawiły się przed jego rewanżem z Tomaszem Narkunem na KSW 46:

29 KOMENTARZE

 1. Witam wszystkich. W ogóle nie wiem o czym on mówi, także musisz mnie uświadomić. O czym Ty facet mówisz? O czym Ty mówisz? Dobrze się czujesz? Halo, lekarz jest potrzebny.

 2. Klikać, łapkować w górę, to więcej $ dla mnie na alkohol!

  Masz szczęście, że na alkohol, w takim razie się dorzucam.

  :frankapprove:

 3. Wyobraziłem sobie, że Narkun odpala ostry trash talk jakoby udawał Rudego, tylko po swojemu, ale z religią w tle i powiedzmy Saidovem w roli Abdelazia :antonio: Na samą myśl mam gęsią skórkę :antonio:

 4. Zły tytuł powinno być: "Mamed niszczy/demoluje słownie Narkuna przed KSW 46".

  To akurat żaden wyczyn.

  Żyraf słownie, to tylko z głuchoniemym ogarnie.

 5. Czemu Mamed nie mowi po mamedziemu tylko stara sie mowic w jezyku polskim? Czemu nie ma zadnych "Usiambalala salami bumbejkum"?

  No i z tego co pamietam po 1 walce, Narkun nie mial nic przeciwko skoczeniu na piwko z Mamedem. Czy Mamed odebral to jako prowokacje i czy obieca w takim razie, jak Khabib, "to end alcoholic"?

  #teamNarkun

 6. Czemu Mamed nie mowi po mamedziemu tylko stara sie mowic w jezyku polskim? Czemu nie ma zadnych "Usiambalala salami bumbejkum"?

  #teamNarkun

  A kiedy tak mowił?

 7. Czemu Mamed nie mowi po mamedziemu tylko stara sie mowic w jezyku polskim? Czemu nie ma zadnych "Usiambalala salami bumbejkum"?

  a na chuj by miał tak mówić ? w Polsce jest i Polacy go oglądają.

 8. Czemu Mamed nie mowi po mamedziemu tylko stara sie mowic w jezyku polskim? Czemu nie ma zadnych "Usiambalala salami bumbejkum"?

  No i z tego co pamietam po 1 walce, Narkun nie mial nic przeciwko skoczeniu na piwko z Mamedem. Czy Mamed odebral to jako prowokacje i czy obieca w takim razie, jak Khabib, "to end alcoholic"?

  #teamNarkun

  stara sie mowic po polsku? jak dla mnie jego polski jest bardziej zrozumialy od ziomka, ktory wlasnie siedzi obok najebany i probuje mi cos przekazac.

 9. Czemu Mamed nie mowi po mamedziemu tylko stara sie mowic w jezyku polskim?

  Jeśli Mamed stara się mówić w języku polskim, to w jakim języku stara się mówić Narkun?! Szanujmy się kurwa.

 10. Ja tylko wchodze na forum, pisze komentarze, zadne komentarze, nikogo nie prowokuje, o roznych zawodnikach pisze, roznych zawodnikach pisze, akurat z Khabibem mi sie skojarzylo, sie mi skojarzylo, to nie ma zadnego drugiego dna. To tyle. Wyjasnijmy sobie jedna rzecz. Nieporozumienie z @Ian, nieporozumienie z @dizel77, nieporozumienie z @marcinos i @maras. Nieporozumienia sa Waszych glowach. Ja nie mam nic wspolnego z tym nieporozumieniem. Nieporozumienia sa w Waszej glowie. I tyle. Znowu jakies afery.

  :jjsmile: #teamNarkun

 11. Witam wszystkich. W ogóle nie wiem o czym on mówi, także musisz mnie uświadomić. O czym Ty facet mówisz? O czym Ty mówisz? Dobrze się czujesz? Halo, lekarz jest potrzebny.

  Nieporozumienia są w jego głowie.

  :mamed:

 12. Ten gif mnie zawsze rozpierdala.

  Szkoda, ze wyciety jest Mamed ktory stoi na drugim planie i sie smieje :mamed:

  Na pocieszenie jest śmiech tej laski po prawej stronie gifa.

  :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.