Paweł Jóźwiak o FEN 22 w Poznaniu.

33 KOMENTARZE

 1. PSYCHO CLOWN Paweł Jóźwiak…:rofl:

  Dajcie sobie wszyscy w redakcji żółtą kartkę, Wy już wiecie za co!:wink:

 2. 1. Grabowski walka wieczoru ze względu na bogata karierę i osiągnięcia sportowe.

  2. Brak walki o pas dla Damiana  bo "nie ma co przesadzac" i jest po trzech porazkach.

  3. Sprawa Normana

  4. Pozdro dla Cohones!

  Ale zaoral tych z pucharem w sraczu :deniroclap:

  Paweł Jóźwiak GOAT!

 3. Wyjątkowo dobrze mi się słuchało Jóźwiaka, nie wiem, czy to przez te newsy, czy to przez radość Pawła, która od niego bije 😀

 4. Pawel, powodzenia!

  Teraz bedzie Cie stac na lepsze narkotyki niz te po ktorych spotkalismy sie nad wiselka.

  Lotos – ewidentnie nowa jakosc z FEN moze byc.

  Ps – nie czytelnikow mmarocks tylko cohones pozdrawia 😛

 5. Mam nadzieję że umowa z lotosem da niezłe pierdolnięcie w rozwoju organizacji i dzięki temu finansowaniu otworzą się opcje na kontraktowanie coraz to lepszych światowych zawodników przy jednoczesnym budowaniu karier młodych ambitnych chłopaków. Wywiad całkiem spoko Pan Paweł nie spina dupy i nie pierdoli farmazonów jak kalwi&lewi. Pozdrowienia dla Pana Józwiaka.

 6. Fajnie  by bylo  jakby ta współpraca  z lotosem nie zakończyła się o dwóch galach tylko skutecznie przyczyniła  się do wzrostu FEN  na naszym rynku .

  Kawul i tak powie,  ze lotos to chuj, tylko stacja Statoil.

 7. Pozdrowienia dla Cohones….no no szacun 😉 Niech im się wiedzie, fajnie że Damian znalazł nowy dom i mam nadzieję że się odbije na koniec kariery i da kilka dobrych walk. Co do Normana to obawiam się że ten pociąg się wypierdoli, mnie nie przekonało to wytłumaczenie 🙂 Generalnie bardzo dobry wywiad, chyba najlepszy prezesa dla nas, widać że psychicznie odżył po ostatnich dobrych wiadomościach dla nich.

 8. Zawsze traktowałem Jóźwiaka z lekkim przymrużeniem oka… Tracenie kluczowych zawodników na rzecz konkurencji, niektóre wywiady i oświadczenia prezesa bywały żenujące, wydawało się że FEN skończy jak niezliczona ilość nowych organizacji na polskim rynku. A oni nadal się trzymają, organizują kolejne gale i pozyskują konkretnego sponsora który daje perspektywy na trwały rozwój. Wydaje się też, że Jóźwiak zrozumiał pewne rzeczy – tego wywiadu dało się słuchać. Mam nadzieje że będą realną, poważną konkurencją dla KRS1 robiąc dobre sportowe rozpiski. A dzisiejszą galę zapewne (przynajmniej w części) obejrzę.

 9. Wyjątkowo dobrze mi się słuchało Jóźwiaka, nie wiem, czy to przez te newsy, czy to przez radość Pawła, która od niego bije 😀

  No dokładnie, pan prezes jakiś taki uchachany, zadowolony, to się przekłada na słuchacza.

  Pozdrowienia dla Cohones….no no szacun 😉 Niech im się wiedzie, fajnie że Damian znalazł nowy dom i mam nadzieję że się odbije na koniec kariery i da kilka dobrych walk. Co do Normana to obawiam się że ten pociąg się wypierdoli, mnie nie przekonało to wytłumaczenie 🙂 Generalnie bardzo dobry wywiad, chyba najlepszy prezesa dla nas, widać że psychicznie odżył po ostatnich dobrych wiadomościach dla nich.

  Może grupa Lotos weszła po to, żeby płacić odszkodowanie dla KSW? :śmiech:

 10. Się porobiło. Na arenie freak fightow Fame MMA, na arenie sportowej FEN zaczyna coraz głośniej szczekac. KSW zaczyna zbliżać się do dupy powoli. I bardzo dobrze, konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodzila, a jej brak jak widać po KSW owszem. Oby tylko Lotos po wyborach się nie zmył:jjsmile:

 11. Pudzian, Mamed i Materla. Gdy tylko ta trójka odejdzie FEN, może przejąć pozycje lidera na Polskim rynku. W obecnej sytuacji nie widzę szans…

 12. – niby niebawem w FEN zawalczy Norman Parke (chociaż o zaliczce dowiedział się dopiero w komentarzach na fb pod swoim postem o organizacji w jakiej polscy fani chcą go zobaczyć)

  – niby chcą Irokeza i Kitę w FEN, ale kontraktów brak

  – niby Różal był prawie w FEN, a jest w Babilon MMA

  – a przypominam, że Goran Reljić też niby ma kontrakt z FEN, ale coś o jego debiucie w organizacji cisza

  – i jeszcze wielka podnieta Lotosem, który ma zmienić oblicze FEN, a był sponsorem tylko tej gali

  Prezes zawsze za szybko dzielił się publicznie swoimi planami i myślami.

 13. Pawel, powodzenia!

  Teraz bedzie Cie stac na lepsze narkotyki niz te po ktorych spotkalismy sie nad wiselka.

  Musisz być takim złośliwym chujkiem ćpunkiem?

 14. - niby niebawem w FEN zawalczy Norman Parke (chociaż o zaliczce dowiedział się dopiero w komentarzach na fb pod swoim postem o organizacji w jakiej polscy fani chcą go zobaczyć)

  – niby chcą Irokeza i Kitę w FEN, ale kontraktów brak

  – niby Różal był prawie w FEN, a jest w Babilon MMA

  – a przypominam, że Goran Reljić też niby ma kontrakt z FEN, ale coś o jego debiucie w organizacji cisza

  – i jeszcze wielka podnieta Lotosem, który ma zmienić oblicze FEN, a był sponsorem tylko tej gali

  Prezes zawsze za szybko dzielił się publicznie swoimi planami i myślami.

  Dokladnie. Z reszta w trakcie trwania studia sobotniej gali Borek dosc wyraznie podsmiechiwal sie z Jozwiaka w kontekscie tych roznych rewelacji.   Te  optymistyczne wiesci o renesansie FEN moga jeszcze okazac sie przedwczesne.

 15. Niech prezes

  Co do Normana to obawiam się że ten pociąg się wypierdoli, mnie nie przekonało to wytłumaczenie 🙂

  Niech prezes pójdzie do Kmity i powie: "Panie Marianie kochany, chcecie mieć większą oglądalność? Potrzebuję tego,tego i tego. Na dzisiejszy dzień, abstrachując od sytuacji, zasadniczo pobieżnie nie walczą dla K*@$! 1. A te włodarze trzymają ich jak pies ogrodnika tę kiełbasę. Walną po kreseczce, wypiją po kieliszku 30 letniej single malt  i  wielki wuj pozostanie po zapisach kontraktowych ks18elo.:goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.